Blue Balloon

עיצוב בלונים עבור אירוע עסקי

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים
עיצוב בלונים לחנות
תוכן עניינים

נראות ייחודית של אירוע עסקי 

חברות רבות במשק מתאמות אחת לתקופה אירוע עסקי שבהם נוצרים מפגשים של עובדי החברה עם ספקים, לקוחות ועסקים שאיתם קיים שיתוף פעולה עסקי. המטרה של המפגשים הללו היא להעמיק את הקשר האיכותי בין הגורמים השונים כדי להעצים ולהעמיק את הקשרים העסקיים הפוריים.

אחת הדרכים ליצירת אירוע יוצא דופן היא על ידי עיצוב מסקרן של אולם הכנסים, אפשרות מסקרנת  היא להציב זרי פרחים ובלונים במרכז האולם ולאורכם של הקירות. בדרך זו יוצרים אווירה כפרית של טבע שנכנס פנימה לתוך האולם. זרי פרחים ובלונים הם תמיד מעוררי השראה לאור יופיים הרב. כל מי שנכנס לאולם נהנה לראות את הפרחים הצבעוניים הנראים מכל עבר ונהנה מאד להריח את הניחוחות שעולים מהם. אין זה משנה אם מדובר בוורדים בגווני אדום או וורוד, בחמניות מרשימות או בטוליפים בצבעים יפהפיים, פרחים זו אהבה שאינה מסתיימת לעולם. 

בלונים במבחר צבעים בפתח של אירוע עסקי

ילדים אוהבים מאד בלונים ובכל אדם בוגר נשאר ניצוץ מימי הילדות. לכן כשהוא מגיע לאולם שמתקיים בו אירוע עסקי, הוא מעלה חיוך מאוזן לאוזן כשהוא נתקל בזרי בלונים, או בקשת יפהפייה וצבעונית.

יש משהו בבלונים שגורם להמון שמחה ובמיוחד אם רואים אותם מסודרים בצורה מסוימת או בעיצוב הכולל גוונים שמשתלבים זה בזה ויוצרים מרקם ייחודי יחד. 

עיצוב של אולמות אירועים

כשמדובר באירוע עסקי, אפשר ליהנות מכמה אופציות של סידורי בלונים:

  • קשת עגולה או מרובעת המקיפה את כל דלת הכניסה בצבעים התואמים את הלוגו של החברה. הבלונים מסודרים בקבוצות אלכסוניות בזה אחר זה ויוצרים מראה מרהיב יחד.
  • זר בלונים שקשור מעל כל שולחן שבו יושבים אנשי העסקים לשיחות חולין או לארוחה משותפת.
  • עמודים מכוסים בבלונים הממוקמים משני צידי הכניסה לאולם האירועים.
  • זרי בלונים מעל דלפקי התצוגה של מוצרים חדשים שמשיקים באירוע עסקי.
  • בלונים המשתלשלים מהתקרה וממוקמים מעל שולחנות האוכל.

תרומתם של הבלונים להצלחת האירוע 

הבלונים מוסיפים רבות לאווירה הנעימה ששוררת במהלך כנס המכירות או אירוע ההשקה. הם מוסיפים תחושה חברית של יחד ולכן במהלך האירוע הלקוחות מדברים על שיתופי הפעולה ביניהם, רעיונות חדשים, גימיקים, דרכים לשיפור התוצאות העסקיות, אסטרטגיות ודרכי חשיבה מתוחכמות.

כל אחד מהנוכחים מסתכל מדי פעם על הבלונים ונהנה לראות אותם מסודרים ומעוצבים בתוך העמוד, הקשת או לחלופין נעים ללא הרף עם כל משב רוח. 

בלונים ופרחים הם שילוב מנצח 

ליצירת אווירה קסומה בכל אירוע, הן אם מדובר באירוע עסקי או באירוע פרטי, מומלץ לעצב הן בלונים והן זרי פרחים. השילוב של שני הנושאים האהובים הללו, יוצר נראות יוצאת דופן בכל מקום. אפשר להציב בלונים בכניסה לאולם ופרחים בחלקו הפנימי או ההפך, זרי פרחים מגוונים ימתינו לאורחים בכניסה ובתוך האולם הם יופתעו לראות בלונים בגדלים שונים ובכמה צבעים, על פי הזמנת הלקוח. 

Share this post with your friends

בלו בלון

חברתנו מתעסקת בעיצוב וסידור בלונים לאירועים ברמה הגבוהה ביותר, לקוחותינו מספרים שהם נהנים בעיקר מאיכות שירות ועיצוב מדהים.

More info
יום הולדת

רעיונות ליום הולדת 30

רעיונות וטיפים לקישוטים ליום הולדת 30 יום הולדת 30 הוא ציון דרך משמעותי וחגיגי בחייו של כל אדם. אם אתם מעוניינים לערוך אירוע יום הולדת

קרא עוד »
סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים

יש לנו הטבה במיוחד עבור האירוע שלך!

התקשרו בלחיצה עכשיו

מעבר לצ׳אט
💬 צריכים הצעה?
שלום 👋
אפשר לעזור?