בלונים ליום הולדת

בלו בלון יגרמו לכם לא לשכוח את היום הולדת הזאת כל כך מהר!
2
בלונים לגבר

קישוט בלונים ליום הולדת עם Blue Balloon.

ראשית אם כבר הגעתם עד לכאן הרשו לנו לאחל לכם מזל טוב.

יום הולדת איזה התרגשות, את היום הזה אף אחד מאיתנו לא שוכח. הרי זה היום בו אנו מצפים להפתעות ממכרנו, בכל זאת נולדנו ביום הזה ואנו מצפים לברכות לאיחולים.

אתם יודעים מה הדבר שהכי מסמל לנו את היום הזה? ניחשתם נכון, בלונים. יום הולדת בלי בלונים היא קצת כמו רכב בלי דלק. זה לא חדש, כל פעם שנראה מישהו או מישהי עם זר בלונים אנו נגניב חיוך קצת בידיעה שהם חוגגים יומולדת, וביום הזה החיוכים קורצים מכל עבר גם מבלי שנרצה.

 לפניכם מספר דוגמאות החל מסידור בלונים לגבר או ליום הולדת של החברה ועד עיצוב בלונים לאירועים מהממים שיותירו אתכם/ן פעורי פה.

סידור בלונים
עיצוב וסידור בלונים ליום הולדת

בלון גדול, בלון קטן. בלון אדום, בלון לבן.

אנו  ב Blue Balloon נכין עבורכם כל בלון אותו תבקשו. קטן גדול בצבע אחד או בשלל צבעים. תחת שלל עיצובים מרהיבים וזוהרים. בלונים ריקים בשלל צבעים או בלונים עם חותמת אישית שלכם. החל ממזל טוב ועד הקדשה עם שם החוגג/ת. תוך הקשבה מלאה לכלל צרכיכם, אנו מבטיחים לכם להתרגש יחד איתנו מיצירת פאר העשויה מבלונים. כזאת שתשאיר את בעליה המומים ומופתעים למתנה הגדולה. כי עם Blue Balloon זה פשוט יותר מושלם.

הפתעה!!!!!


על מנת להעצים את חווית החוגגים, אנו ניתן לכם מספר טיפים לעיצוב הבלונים בעת חוגגים הפתעת יום הולדת בבית. ראשית על שולחן העמוס מתוקים על יד העוגה המושקעת שלבטח הכנתם לחוגג/ת היום הולדת, קישרו מספר בלוני הליום של בלו בלון עם כיתובי מזל טוב שיתנופפו מאחוריה. על השולחן תוכלו לסדר בלונים בפינות שיתנו הרגשה חגיגית. ניתן ואף מומלץ שתקרת הבית תמולא בשלל צבעי בלונים ולא לשכוח זר בלונים מיוחד וחגיגי לחוגג/ת יום ההולדת. אז מלא מזל טוב התקשרו אלינו ורוצו לסדר את הבית לפני הגעתם, אל תהרסו להם את ההפתעה.

חדר בלונים ליום הולדת

אחת ההפתעות הכי מרגשות שקיימות כיום בעולם הבלונים, היא עיצוב חדרים בבלונים מושקע שמצליח לרגש את כולם. חדר בלונים הוא בעצם כשמו כן הוא וכל הפלא הזה מתרחש בביתכם. חדר ביתכם מתמלא בסגנוניות מטורפת כאשר כל קיר חדר השינה צפוף בבלונים ובניהם בלוני מספרים אשר מציינים את גיל יום ההולדת . עיצוב חדר יום הולדת בעזרת זה שנפזר על המיטה מספר בלונים אשר תואמים את בלוני הקיר בצבעם ובגודלם, בצמוד למתנת יום ההולדת. האפקט הוא מרשים ומרגש ואנו מזמינים אתכם להציץ בחדרי הבלונים של לקוחותינו אשר ריגשו את יקיריהם בהפתעה מקורית ומשמחת. אולי גם ההפתעה שלכם תככב אצלנו.

עוד בנושא

רוצים שגם האירוע שלכם יראה כך?

לחצו על הכפתור למטה ותוכלו לקבל הצעת מחיר עבור סידור בלונים לאירוע שלכם

עוד בנושא

סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים