סידור בלונים לבת מצווה

חברת Blue Balloon מעצבת אירועי בת מצווה מזה כ15 שנה ותחת ידנו אין ספור אירועים מרגשים, אשר העלו חיוך בקרב נערות רבות. רוצים שגם הבת שלכם תעלה חיוך ענק? פנו אלינו ואנו נסדר עבורכם אירוע פשוט מושלם עם Blue Balloon.
בלונים לבת מצווה
בלונים לבת מצווה
Blue Balloon

אין אין חגיגה בלי בלי ....

בלי עוגה? או בלי בלון? סביר להניח שאחרי האוכל העוגה לא תחסר, אך אפשר לומר שגם האוכל הטוב בעולם לא יכסה על אירוע בלי בלון.

בת מצווה זה אירוע מרגש בפני כל נערה. הגיל המסמל על בגרותה ועל קבלת אחריות על חייה האישיים, אנו מעניקים לה חגיגה שלימה על מנת לייפות את האחריות ולהסביר לה שהחיים הם בסך הכל חגיגה. ואיך מייצרים חגיגה שלא שוכחים? בדיוק לשם כך אתם פונים אל Blue Balloon שתעצב עבור בתכם אירוע מעוצב ובלתי נשכח. חגיגה של בלונים המסמלים עבורה מסרים לחיים. החל מבלוני מספרים המעידים על גילה המיוחד ועד שלל צורות עם הקדשה אישית שלכם אל הנערה.

סידור בלונים
סידור בלונים לפי בקשה אישית לבת מצווה

הבלון שלנו כחול, האירוע שלכם ורוד.

עיצוב אירוע בת מצווה בבלונים הוא עוד אפקט מדהים וייחודי לאירוע שלכם. חברת Blue Balloon המתמחה בעיצוב אירועי בת מצווה עם בלונים, תארגן לכם אירוע מהאגדות. לכל שולחן בלון משלו וחלל האולם מתמלא בבלונים ורודים ואחרים אשר נותנים מראה ייחודי ומקורי לאירוע שלכם. בתכם המופתעת תהיה אסירת תודה לנוכח האירוע המושלם שאנו נסדר עבורה ביום המיוחד כל כך עבורה. חיוכם הרחב של אין ספור בנות מצווה אשר עברו תחת ידנו, מהוות עבורנו את האישור לכך שעם Blue Balloon זה פשוט יותר מושלם.

קיר בלונים

זה הרגע לתת לבתכם את ההרגשה של כוכבת הוליוודית. קיר בלונים מעוצב כדוגמת השטיח האדום המפורסם של שחקניות הוליווד המגיעות לקבל פרסים על עבודתם. על קיר זה הבנוי אישית עם אמירה שאתם תבחרו לחוגגת המצווה, יצטלמו כלל האורחים, הזוגות, המשפחות והחברות של בת המצווה. קיר בלונים הוא הפתעה ייחודית לבתכם אשר לא תמצא מילים לנוכח ההפתעה הרבה. אנו ב Blue Balloon מבטיחים לכם אירוע שלא ישכח. אתם מוזמנים לצפות בדוגמאות רבות באתר שלנו.

זר בלונים לחוגגת

כאשר נערה מגיעה לגיל מצווה, אנו עושים ככל יכולתנו על מנת להעצים עבורה את היום הגדול הזה. אירוע מושלם עם מתנות ברכות וחגיגה גדולה הם חלק נכבד מהיום של הנערה. חברת Blue Balloon מציעה לכם מתנה מקורית ומרגשת אשר תלווה את הנערה למשך כל יום האירוע. זר בלונים צבעוני ומרהיב עם הקדשה אישית שלכם עבורה, זר בלונים מרגש גם אותנו כמבוגרים היו בטוחים שחיוכה המופתע והנרגש ילווה אתכם זמן רב, כי עם Blue Balloon זה פשוט יותר מושלם.

רוצים שגם האירוע שלכם יראה כך?

לחצו על הכפתור למטה ותוכלו לקבל הצעת מחיר עבור סידור בלונים לאירוע שלכם

עוד בנושא

סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים