Blue Balloon

בלונים: המדריך המלא.

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים
בלונים
תוכן עניינים

בלונים הם אחד האלמנטים שמצליחים לכבוש את ליבו של כל אחד, בכל גיל ובכל מצב. השילוב המושלם בין הקלילות האוורירית האופיינית לבלונים לבין אפשרויות העיצוב האין סופיות, הופכים את עיצובי הבלונים לחלק הדומיננטי בכל אירוע ומאפשרים למקסם את האווירה העיצובית בקלות מרבית ובהשקעה מינורית.

כיצד תבחרו את הבלונים שיהפכו את עיצוב האירוע ליוקרתי, ייחודי ומרגש הרבה יותר ומה חשוב לדעת על עיצובי בלונים מנצחים בדרך לאירוע מושלם? על כך בכתבה הבאה.

בחירת בלונים נכונה – האתגר

מנעד הגוונים והסגנונות האין סופי בעולם הבלונים מקנה לבלונים את יתרונם העיצובי הגדול, אך, במקביל, הופך את הבחירה המדויקת בבלונים המושלמים לכל סיטואציה למשימה מורכבת. בין אם אתם מחפשים את הבלונים שישדרגו בקלילות מסיבת יום הולדת ובין אם אתם מחפשים עיצוב בלונים יוקרתי ומרשים לאירוע גדול, חשוב שתהיו מודעים לסוגי הבלונים השונים העומדים לרשותכם ולהשפעתם על הקו העיצובי של החלל.

בחירת גוונים נכונה

הדרך הקלה והבטוחה ליצירת הרמוניה עיצובית באירוע עוברת בבחירת גוונים אופטימלית. לכן, חשוב להקפיד על התאמה מלאה בין גווני הבלונים המשולבים בעיצוב החלל לבין פלטת הגוונים השולטת ביתר מרכיבי העיצוב של האירוע. התאמה מושלמת, גם אם דורשת השקעה מסוימת מצדכם, תצדיק, ללא כל ספק, כל מאמץ ותהפוך את החלל כולו להרמוני, יוקרתי ומרשים הרבה יותר. בהתחשב בעובדה שעיצוב בבלונים אינו דורש השקעה כספית גדולה ביחס לתמורה העיצובית המשמעותית שהוא מספק, הרי שמומלץ לחתור להתאמה מושלמת של גווני הבלונים לגווני האירוע וליהנות משדרוג בולט של החלל כולו.

אין סוף גוונים. רק תבחרו.

בחירת סוג הבלונים הנכון

ההתלבטות בין בלוני לטקס לבלוני אלומיניום מהווה דילמה עיצובית מוכרת בכל הנוגע לעיצוב אירועים. בלוני לטקס כמו גם בלוני אלומיניום זמינים בקשת גוונים רחבה, במגוון גימורים ובשלל צורות ומתאימים לניפוח באמצעות אוויר ובאמצעות גז הליום. במקביל, האמירה העיצובית של בלוני לטקס שובבה יותר, בעוד בלוני אלומיניום יוצרים אווירה אלגנטית ויוקרתית יותר.

בהתחשב בכך שלכל סוג אמירה עיצובית משלו, חשוב לשקול את כל האפשרויות ובהתאם לנתוני השטח ולאופי האירוע, לבחור בין עיצוב בלונים המבוסס על סוג אחד של בלונים לבין עיצובי בלונים המשלבים בלוני לטקס ובלוני אלומיניום גם יחד. בעיצובי בלונים משולבים חשוב כמובן, לשמור על האיזון הנכון בין שני סוגי הבלונים במטרה להגיע לאמירה העיצובית האופטימלית שתהפוך את החלל לאגדי מכל בחינה.

בלוני אלומיניום או לטקס

סידורי בלונים

סידורי בלונים הפכו בשנים האחרונות למרכיב מרכזי בעיצוב אירועים בכל סגנון ובכל סדר גודל. קיימים מספר סגנונות עיצוב בולטים בתחום הבלונים, כאשר לבחירת סגנון העיצוב השפעה משמעותית על עיצוב האוויר הנכונה באירוע. לכן, חשוב להכיר את סוגי העיצוב הפופולאריים בבלונים ולבחור את סידור הבלונים שיעניק לאירוע את השדרוג העיצובי האופטימלי.

זרי בלונים 

זרי בלונים נחשבים לעיצוב הבלונים הקלאסי שישתלב היטב בכל חלל, כאשר זר בלונים שמאחוריו בחירה נכונה בסוג הבלונים ובגווניהם ואשר שזור באופן מקצועי ונכון, מהווה את האלמנט המנצח להוספת טאצ' חגיגי לכל חלל ולשדרוג מהיר ובטוח של כל אירוע. לקבלת תוצאה מושלמת, מומלץ לשלב בזרי הבלונים בלוני צורות שידגישו את הקונספט העיצובי של האירוע. 

במידה והנכם מתעתדים לחגוג ברית/ה, לדוגמה, אל תוותרו על שילוב של בלון מוצץ בגוון המתאים בזרי הבלונים. גם אם הנכם מתכננים אירוע מרגש בדמות יום הולדת, בר/בת מצווה או יום נישואין, שילוב בלוני מספרים מתאימים בזרי הבלונים יעשה את ההבדל הגדול בעיצוב האירוע כשהוא מחדד את המסר הרעיוני שמאחוריו והופך אותו למושקע ומרשים הרבה יותר, ללא תוספת השקעה משמעותית מצדכם.

זרי הבלונים המעוצבים עשויים להשתלב באירוע במרכזי השולחנות, בבר ובכל מיקום אחר במרחב, כאשר, לקבלת אירוע בלתי נשכח, ניתן לשלב בין זרי בלונים בגדלים שונים שימוקמו בנקודות שונות בחלל.  

לנוחיותכם, בתרשים הבא הצעות לעיצוב זרי בלונים בשני סגנונות על בסיס בלוני לטקס בלבד או בשילוב בלוני לטקס עם בלון אלומיניום .

סידורי זרי בלונים

מעמדי בלונים

מעמדי בלונים הם האלמנט המושלם לעיצוב נכון של האווירה באירוע ולהדגשת הקונספט העיצובי שלו. את מעמדי הבלונים ניתן למקם בכניסה ובמעברים המתאימים כשנוכחותם הדומיננטית בשטח מודגשת ומשדרגת באופן משמעותי את הפן העיצובי של האירוע.

סידור בלונים לחנויות
לצוד את העין של הלקוחות בקניון על ידי עמודים מבלונים

שרשראות בלונים

שרשראות בלונים מרהיבות תופסות נוכחות מודגשת בכל חלל ומאפשרות לכם להפוך כל אירוע לחוויית עיצוב סוחפת באפס מאמץ. את שרשראות הבלונים תוכלו לתלות על הקיר במיקום המתאים ביותר. לחילופין, הניחו להן להשתלשל ממרכזי השולחנות, כשהן משדרגות באופן דרמטי את עיצוב החלל ויוצרות רושם בלתי נשכח שיסחט מהמוזמנים קריאות השתאות.

קיר בלונים

ניפוח בלונים – מה חשוב לדעת?

לפני ואחרי הכל, סידור בלונים מרשים מורכב מבלונים מנופחים היטב ובעלי מראה רענן. בלונים מדולדלים או מצומקים, לעומת זאת, לא יעשו את הרושם הנכון ואף עשויים לפגום בעיצוב האירוע, כשהם יוצרים מראה מרושל ובלתי מושקע בעליל. לכן, חשוב להכיר את עקרונות הניפוח ולפעול בהתאם לכללים שיהפכו את סידור הבלונים שלכם ליציב ומרשים. זאת ועוד, מומלץ שלא לאחסן בלונים מנופחים בתוך שקית מעבר לחצי שעה וחשוב להקפיד ולאחסן אותם בתנאי טמפרטורה נוחים.

ניפוח בלוני הליום:

גז ההליום הינו נטול צבע, טעם וריח ואיננו דליק. לניפוח בלונים באמצעות הליום, ניתן לעשות שימוש במיכל ייעודי או להיעזר בשירותי עסקים מתחום הבלונים באזורכם. לחיסכון בזמן ובמאמץ, ניתן לבצע הזמנת בלוני הליום אונליין ולקבל את הבלונים עד לפתח הבית. את ההזמנה מומלץ לבצע קרוב ככל האפשר למועד האירוע על מנת ליהנות מבלונים מנופחים היטב ובעלי מראה מתוח, רענן ומרשים. קיימת אפשרות לשימוש בהליום משופר (Ultra Hi-Float™) אשר יהפוך את זמן הציפה של בלוני ההליום לארוך יותר, מה שעשוי להיות משמעותי ביותר כאשר מדובר בבלונים המיועדים לעיצוב החלל באירוע חשוב. ההליום המשופר מבוסס מים ומכיל פלסטיק מסיס אשר מסייע בייצוב גז ההליום.

ניפוח בלוני לטקס באמצעות הליום

בלוני לטקס סטנדרטיים נחשבים למנופחים מעט מדי כאשר צורתם עגולה ולמנופחים יתר על המידה כאשר צורתם דומה לאגס. שינויי טמפרטורה עשויים לגרום להתכווצות או להתרחבות של נפח הגז בבלוני הליום. על כן, אם הנכם מבצעים את הניפוח בתנאי טמפרטורה חמים, מומלץ לנפח את הבלונים מעט פחות מהרגיל, ואם הנכם מנפחים את הבלונים בתנאי טמפרטורה קרים, מומלץ לנפח את הבלונים מעט מעבר לנדרש. זמן הציפה של בלוני לטקס יהיה ארוך יותר בתנאי סביבה קרים וקצר יותר בתנאי סביבה חמים, היות ואור, לחות וחום גורמים להתחמצנות מהירה יותר של הבלונים. 

ניפוח בלוני אלומיניום באמצעות הליום

בלוני אלומיניום המנופחים באופן נכון עשויים לשרוד היטב לטווח של עד כשבוע. לניפוח מיטבי, אין לנפח את הבלון יתר על המידה ומומלץ להשאיר מעט קמטים סביב לקו התפר החיצוני של הבלון, על מנת לאפשר לו להתרחב במקרה הצורך.

שינויי טמפרטורה יגרמו לגז שבתוך הבלון להתפשט או להתכווץ. לקבל תוצאתו מיטביות, חשוב להקפיד על הכללים הבאים:

אין לחשוף את הבלונים לתנאי חום קיצוניים כמו שהות ממושכת ברכב ביום חם, היות והם עלולים להתפוצץ. זאת ועוד, במידה ותנפחו את הבלונים בחדר חם ולאחר מכן תוציאו אותם לאוויר קר, הם עלולים להצטמק. מראה הבלונים יתאזן מעצמו כאשר תחזירו את הבלונים לסביבה חמימה.

שימו לב: עם העובדה שהליום איננו רעיל, הוא עלול לגרום לחנק. שאיפת הליום משמעותית עלולה להיות קטלנית.

בטבלה הבאה ניתן ללמוד על זמני ניפוח / ציפה משוערים המבוססים על בלונים בגודל נכון ובתנאי סביבה יציבים. שינויי טמפרטורה ואופן הניפוח משפיעים על אורך חיי הבלון.

כמה זמן בלון הליום מחזיק

בלונים במילוי אוויר

אם בחרתם לנפח בלונים בדרך הרגילה וללא גז הליום, מומלץ לחסוך זמן וכוח באמצעות משאבת ניפוח ידנית או חשמלית שתפשר לכם לבצע את המשימה ביתר יעילות. בלונים מנופחים באמצעות אוויר עשויים לשרוד לאורך 8 – 6 שבועות. 

בלוני לטקס – ניפוח באמצעות אוויר

ניפוח באמצעות אוויר מומלץ לבלונים שמנופחים לגודל של פחות מ – 23 ס"מ. בלון סטנדרטי בגודל כ – 30 ס"מ נחשב למנופח פחות מדי כאשר צורתו עגולה ולמנופח יתר על המידה כאשר צורתו מזכירה אגס. שינויי טמפרטורה משפיעים על האוויר שבתוך הבלון. לכן, אם הניפוח נעשה בתנאי טמפרטורה חמים, יש לנפח אותם מעט פחות מהרצוי, ואם תנאי הסביבה קרים, מומלץ לנפחם מעט יותר מהרצוי.

בלוני אלומיניום – ניפוח באמצעות אוויר

בלוני אלומיניום בגודל 10 ס"מ / 23 ס"מ  מיועדים לניפוח באמצעות אוויר בלבד. שינויי טמפרטורה משפיעים על האוויר שבתוך הבלון. אין לחשוף את בלוני האלומיניום לתנאי חום קיצוניים היות והם עלולים להתפוצץ. 

אקססוריז נלווים לשדרוג מושלם

עם מעט זמן, סבלנות ונכונות להשקיע תוכלו להפוך את עיצוב הבלונים שלכם לאגדה באמצעות פריטי אקססוריז נלווים שיעשו את ההבדל הגדול ברושם המושלם.

סרטים צבעוניים

בהתחשב ביכולת הציפה של בלונים מלאים בגז הליום, סרטים נדרשים לשם תליית בלוני הליום ולמיקומם באופן מיטבי בחלל. אם תקפידו על התאמה מלאה של גווני הסרטים לגווני הבלונים, תיהנו משדרוג משמעותי של העיצוב ומהרמוניה מושלמת שתהפוך את החלל למרהיב מכל בחינה.

משקולות

משקולת לבלון ממלאת תפקיד פונקציונלי מובהק, כשהיא מייצבת את בלוני ההליום ומונעת את תזוזתם. עם זאת, מומלץ להתייחס אליה כאל פריט דקורטיבי לכל דבר המהווה חלק אינטגרלי מהמכלול העיצובי של האירוע ולמקסם את העיצוב לפסגות אחרות של הרמוניה.

תאורת בלונים

הדרך הקלה לשדרוג מרהיב של אירוע חוץ בשעות החשיכה עוברת בגופי תאורת לד פשוטים המוכנסים אל הבלון טרם הניפוח והופכים אותו לזוהר וייחודי.

בלו בלון – לאירוע בלתי נשכח!

מקצוענות בלתי מתפשרת, ניסיון עשיר, איכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומחירים נוחים, ללא כל פערי תיווך בין בלו בלון ללקוח, הופכים אותנו לספק המועדף על לקוחות שאינם מתפשרים על מקצועיות, על איכות ועל שירות מכל הלב בדרך לסידור בלונים איכותי, עמיד ומרשים שיעשה להם אירוע ברמה אחרת.

על חוג לקוחותינו המרוצים נמנים לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים ורשתות שיווק גדולות הנהנים משירות אישי ומסור לכל אורך הדרך, ממחירים ללא תחרות ומהתאמה מקצועית ומדויקת אשר עושה את ההבדל הגדול בתוצאה הסופית.  

נשמח לעמוד גם לשירותכם ולהעניק לכם שירות בסטנדרטים שלא נכרתם!

Share this post with your friends

בלו בלון

חברתנו מתעסקת בעיצוב וסידור בלונים לאירועים ברמה הגבוהה ביותר, לקוחותינו מספרים שהם נהנים בעיקר מאיכות שירות ועיצוב מדהים.

More info
יום הולדת

רעיונות ליום הולדת 30

רעיונות וטיפים לקישוטים ליום הולדת 30 יום הולדת 30 הוא ציון דרך משמעותי וחגיגי בחייו של כל אדם. אם אתם מעוניינים לערוך אירוע יום הולדת

קרא עוד »
סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים

יש לנו הטבה במיוחד עבור האירוע שלך!

התקשרו בלחיצה עכשיו

מעבר לצ׳אט
💬 צריכים הצעה?
שלום 👋
אפשר לעזור?