בלונים לברית

Blue Balloon

על אירוע ובלון ומה שבינהם

אין רגע מרגש יותר מהגעת תינוק בן יומו אל העולם שלכם. תשעה חודשים של צפייה, הכנה והתמודדות. מתנקזים לרגע אחד פשוט מיוחד, עת מגיח התינוק אל עולם שופע באור. עוד לא הספקתם להתרגש מספיק והימים הרי רצים ומה הם שמונה ימים? הם מהירים ומרוגשים כי התינוק הקט עומד להיכנס ליום המיוחד הרוחני והיהודי כל כך, ברית המילה.

וכיאה ליום כזה. אנו מצפים לחגיגה אמיתית שתשרה נחת על אורחנו חגיגה כזאת שלא תשכח!

אז אם אתם מצפים לחגיגה בלתי נשכחת?! הגעתם בדיוק למקום הנכון עבורכם.

חברת Blue Balloon  מעצבת את חגיגות ועיצוב בלונים לברית מזה כ15 שנה. עם ניסיון רב בתחום ומעצבים ומעצבות מוכשרים ומנוסות אנו מבטיחים לכם אירוע בלתי נשכח. מעוצב בבלונים מקסימים עם אמירה אישית שלכם לרך הנולד, כל בלון מקבל צבע וצורה שמתאימה בדיוק לאירוע שלכם. כי ככה זה עם Blue Balloon האירוע פשוט מושלם!

Gallery
סידור בלונים
סידור בלונים לברית

זה פשוט בלון

בלון אנו אוהבים אותו עוד מגיל קטן…

לא ניתן לשכוח את הרגעים בילדותנו, עת מוכר הבלונים היה עומד זקוף ומחויך ואנו במבט מתחנן לאמא מבקשים לחוות את חווית הבלון. משהו בחופשיותו ברוח וקלילותו גרם לנו אז וגם היום לרצות להיות צמודים אליו. כן גדלנו ואנו עדיין מתרגשים מהבלון בכל חגיגה, בכל אירוע, אנו פשוט מחייכים כשהוא מציץ אלינו ומבשר על החגיגה. עיצוב בלונים לברית זה בדיוק מה שאתם צריכים לאירוע שלכם כי אירוע מושלם זה רק עם Blue Balloon. המעצבים שלנו יודעים לתת את ההרגשה הנכונה ביותר עבור האירוע שלכם ולגרום לאורחים שלכם להרגיש את הילדות מלטפת אותם ברכות עם הבלונים המעוצבים של Blue Balloon

רוצים שגם האירוע שלכם יראה כך?

לחצו על הכפתור למטה ותוכלו לקבל הצעת מחיר עבור סידור בלונים לאירוע שלכם

More info

סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים