בלונים לברית

חברת Blue Balloon  מעצבת את חגיגות ועיצוב בלונים לברית מזה כ15 שנה. עם ניסיון רב בתחום ומעצבים ומעצבות מוכשרים ומנוסות אנו מבטיחים לכם אירוע בלתי נשכח. מעוצב בבלונים מקסימים עם אמירה אישית שלכם לרך הנולד, כל בלון מקבל צבע וצורה שמתאימה בדיוק לאירוע שלכם. כי ככה זה עם Blue Balloon האירוע פשוט מושלם!
קשת בלונים לברית
קשת בלונים לברית
Blue Balloon

על אירוע ובלון ומה שבינהם

אין רגע מרגש יותר מהגעת תינוק בן יומו אל העולם שלכם. תשעה חודשים של צפייה, הכנה והתמודדות. מתנקזים לרגע אחד פשוט מיוחד, עת מגיח התינוק אל עולם שופע באור. עוד לא הספקתם להתרגש מספיק והימים הרי רצים ומה הם שמונה ימים? הם מהירים ומרוגשים כי התינוק הקט עומד להיכנס ליום המיוחד הרוחני והיהודי כל כך, ברית המילה.

וכיאה ליום כזה. אנו מצפים לחגיגה אמיתית שתשרה נחת על אורחנו חגיגה כזאת של אירוע בלתי תשכח!

אז אם אתם מצפים לחגיגה בלתי נשכחת?! הגעתם בדיוק למקום הנכון עבורכם.

סידור בלונים
סידור בלונים לברית

זה פשוט בלון

בלון אנו אוהבים אותו עוד מגיל קטן…

לא ניתן לשכוח את הרגעים בילדותנו, עת מוכר הבלונים היה עומד זקוף ומחויך ואנו במבט מתחנן לאמא מבקשים לחוות את חווית הבלון. משהו בחופשיותו ברוח וקלילותו גרם לנו אז וגם היום לרצות להיות צמודים אליו. כן גדלנו ואנו עדיין מתרגשים מהבלון בכל חגיגה, בכל אירוע, אנו פשוט מחייכים כשהוא מציץ אלינו ומבשר על החגיגה. עיצוב בלונים לברית זה בדיוק מה שאתם צריכים לאירוע שלכם כי אירוע מושלם זה רק עם Blue Balloon. המעצבים שלנו יודעים לתת את ההרגשה הנכונה ביותר עבור האירוע שלכם ולגרום לאורחים שלכם להרגיש את הילדות מלטפת אותם ברכות עם הבלונים המעוצבים של Blue Balloon

עיצוב בלונים לברית זו ההתמחות שלנו !

תשעה חודשים ארוכים ציפיתם, חיכיתם ודאגתם שכאשר התינוק הקטן יצא מהבטן של אמא תהיה לו הסביבה האידאלית לגדול בה – עיצבתם חדר, קניתם עגלה, בגדים, חיתולים, מוצצים, משחקים כמה תקליטים של מוצרט לגיל הרך, וכמובן שדאגתם שאירוע ברית המילה של התינוק שלכם יהיה מושלם. אירוע ברית המילה הינו טקס הנחגג על פי המסורת היהודית כבר אלפי שנים ומן הראוי שביום השמיני להולדת הבן נקדיש את מלוא תשומת הלב לאירוע זה ונדאג שהזיכרונות מהחגיגה לנצח יישארו לנו. על מנת להביא את האירוע שלכם לרמה הנדרשת הכנו במיוחד מערך שלם של עיצוב בלונים לברית שיצור אווירה חגיגית וירשים כל עין מתבוננת. זה כבר 15 שנים שצוות Blue Balloon עומל ועובד קשה ליצירת עיצובים מיוחדים בדיוק בשביל אירועים מסוג זה ואפשר לומר בביטחון מלא שאין שום חברה אחרת שמציעה שירותים דומים ומגיעה לרמה שלנו בעיצוב בלונים לברית – הגעתם אלינו הגעתם למקום הנכון.

-בלון גדול בלון קטן-

עם השנים לאחר שעבדנו עם אינספור לקוחות, ושיפצנו עיצובים של עשרות אירועים כגון חתונות, בר מצוות ואירועים עסקיים. הגענו למודל עיצובים ייחודי ומרשים שאין כמוהו בשום מקום אחר – העיצובים שלנו מושתתים בעצם על רעיונות הנגזרים מאופי ותוכן האירוע, לכן באירוע הברית ביצענו התאמה בסוג העיצוב לכזה שיעורר תחושה של התחלה חדשה ויסמן את הולדת הבן המשמחת והמרגשת. כאשר תיפנו אלינו ותתקשרו ולקבל את כל הפרטים הרלוונטיים לגבי עיצוב בלונים לברית, תוכלו לשמוע על מגוון העיצובים הרחב והמיוחד של- Blue Balloon שחלקם מופיעים בתמונות התצוגה באתר. כמו כן אחד מהיעדים שהצוות המיומן שלנו הציב לעצמו זה התאמת עיצוב הבלונים לחלל ולאולם בו יתקיים אירוע השמחה. התאמה זו מתבטאת בכמה אופנים ואספקטים – כמות הבלונים, גודל וצפיפות הבלונים, מרכוז או פזורה של הבלונים, צבע הבלונים כתלות בצבע השולט בחלל האירוע וצורות מיוחדות (לברית בלון בצורת מוצץ למשל). כל אלו מאפשרים לנו ליצור עיצוב ברמת גימור מושלמת ומאחורי זה יעידו שורת לקוחות מרוצים שלולא Blue Balloon האירוע שלהם לא היה אותו דבר.

-הכוח שבפשטות-

חלק מהאנשים ישאלו את עצמם , "מה כבר כמה בלונים יכולים להוסיף לאירוע שלי ? "

אז מה כל כך מיוחד בחומר האלסטי הזה שמכיל קצת אוויר, ובכן כאן מתבטא הכוח שבפשטות – כולנו כשהיינו ילדים התרגשנו מאוד שקיבלנו בלון מהליצן ביום הולדת או מאמא ואבא שהלכנו לפסטיבל או מהדודה מחו"ל שבאה לבקר. בלונים מייצגים עבורנו סמל ומקור לשמחה ואושר, אירועים חגיגיים, זיכרונות מתוקים ואת הרגעים הטובים בחיים. לכן באירוע חשוב ומשמח כמו ברית , לא נרצה לפספס את ההזדמנות להיעזר באחד מסמלי השמחה והאושר המוחלטים ביותר – בלונים.

 

- מה מצפה לכם –

מרגע שבחרתם ללכת איתנו , האירוע שלכם מקפץ בכמה רמות וצוות Blue Balloon ידאג שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח ומרהיב ביופיו. קחו בחשבון שכאשר התינוק הקטן שלכם יגדל בכמה שנים ויסתכל על אלבום התמונות מהברית, הוא יבקש אותנו גם לבר מצווה.

רוצים שגם האירוע שלכם יראה כך?

לחצו על הכפתור למטה ותוכלו לקבל הצעת מחיר עבור סידור בלונים לאירוע שלכם

עוד בנושא

סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים