חדר בלונים

Blue Balloon

חדר בלונים הפתעה לחוגגים

חברת Blue Balloon העוסקת בעיצוב בלונים מזה כ15 שנה, מציעה ברשותה אפקטים מרהיבים לכל אירוע ולכל חגיגה. בין שלל האפשרויות אותם אנו מציעים לכלל החגיגות והאירועים ניתן למצוא את אבי העיצובים ואפקט המדהים ביותר אשר  נעשה על ידי בלונים- חדר בלונים.

חדר בלונים הוא המוצר הנצרך ביותר בכל עולם הבלונים. עיצוב חדרי בלונים מתחיל בחתני יום הולדת ועד חדר בלונים ליולדת. האפקט המדהים שנוצר דרכו מלהיב כל חוגג או חוגגת. החדר נצבע כולו בצבעים צבעוניים אותם תבחרו בנוסף לאמירה והקדשה אישית שלכם לחוגגים. מבטם המופתע של יקירכם לנוכח העיצוב המרשים שמקדם את פניהם, ישאיר על פניהם חיוך רחב לאורך זמן. זהו רגע נצור וחוויתי שחובה בכל בית הרוצה שהחגיגה פשוט תהיה מושלמת.

חגיגה של בלונים צפו בעיצובים המרהיבים של Blue Balloon לחדרי בלונים של לקוחותינו:

Gallery
סידור בלונים
עיצוב חדר בלונים

בלון הוא סמל לשמחה וסמל לנתינה

חדר בלונים הוא לא סתם נבחר כפרמטר החשוב ביותר בעת אנו רוצים להעצים את חווית החוגג/ת. חדר בלונים נותן לחוגג את התחושה ייחודיות של השקעה. אמירה אמיתית שאומרת "אנחנו משקיעים בך, חושבים עליך" התחושה היא מחבקת וכולנו רוצים בה. חדר בלונים מתחיל עוד בכניסה לחדר כשאנו מעטרים את המיטה בעיצוב ייחודי בלבבות בלונים ובבלוני מספרים או לחילופין בלונים המציינים את שם החגיגה, הקיר הממולא בלונים והתקרה המקבלת לפתע אור אחר. כל אלה יחד מעצימים את חווית החוגג לתחושה מדהימה שהוא/היא לא ישכחו לכם כי ככה זה עם Blue Balloon זה פשוט יותר מושלם.

עשו זאת בעצמיכם

כך תפתיעו את החוגג/ת עם השראה של Blue Balloon לחדר בלונים ייחודי. את החדר קשטו במיטב הבלונים של Blue Balloon החל מבלונים המפוזרים בתקרת החדר ועד בלונים הקשורים לפינות המיטה. על המיטה ניתן לפזר קונפטי בצבע אחיד שעליו יונחו המתנות והברכה האישית אשר אתם מברכים את החוגג או החוגגת. הפתעה נעימה של חדר בלונים וודאי תרגש את יקירכם ותשפיע על הלך רוחם המרומם. אצל Blue Balloon תוכלו לקבל השראה לאין ספור עיצובים ייחודים לכל אירוע. כי עם Blue Balloon כל אירוע הוא פשוט יותר מושלם.

זר בלונים

בין אם זו חגיגת יום הולדת או חגיגת יום נישואין על זר בלונים אתם שמעתם? זר בלונים ייחודי לחוגג/ת הוא מתנה נפלאה ומרגשת. בלונים שימחו את ליבנו עוד בהיותנו קטנים ונמרצים והם גורמים לנו לאותה תחושה גם בעת אנו מזדקנים. בלונים לעולם ירחיבו את חיוכנו ואת ליבנו. משהו בצבעוניות המנופחת הזאת פשוט מזיז אותנו ממקומנו. זר בלונים עם הקדשה אישית המוטבעת על בלוני הזר הם מתנה נפלאה לכל אירוע או חגיגה. אז הפתיעו את יקירכם. עם זר בלונים של Blue Balloon

רוצים שגם האירוע שלכם יראה כך?

לחצו על הכפתור למטה ותוכלו לקבל הצעת מחיר עבור סידור בלונים לאירוע שלכם

עוד בנושא
עיצוב בלונים לחנות
בלונים לעסקים

עיצוב בלונים עבור אירוע עסקי

נראות ייחודית של אירוע עסקי  חברות רבות במשק מתאמות אחת לתקופה אירוע עסקי שבהם נוצרים מפגשים של עובדי החברה עם ספקים, לקוחות ועסקים שאיתם קיים

קרא עוד »
סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים

אנחנו כאן כדי להמשיך לשמח אתכם!

אנו בחברת בלו-בלון ממשיכים לשמח אתכם עם הבלונים שלנו.

באישור משרד הבריאות, אנו ממשיכים לעבוד במתכונת שמתאימה למצב, ובצורה בטיחותית אנו ממשיכים לתת שירותי עיצוב בלונים לימי הולדת ואירועים קטנים.

נ.ב אפשר להזמין בלונים עד הבית.

לאור המצב, אנו מציעים חבילת קישוט בלונים בחדר או בסלון במחיר מיוחד.