סידור בלונים להצעת נישואין

Blue Balloon

את שלי ואני שלך

אחד האירועים המרגשים ביותר במהלך חיינו, הוא רגע הצעת הנישואין לבת הזוג. אין מילים אשר יוכלו לתאר את מנעד הרגשות אשר אופפים אותנו בעת אנו מתכוננים לאירוע המרגש. וככזה אנו מתכוננים אליו מבעוד מועד, כאשר אנו מדירים את רוב סביבתנו מכוונתנו, על מנת לשמור על אפקט ההפתעה.

עולם הצעות הנישואין הוא רחב ומלא בשלל אופציות, ניתן לראות שאנו נעשה הכל על מנת להעצים את החוויה המרגשת. אך דבר אחד לעולם לא יחסר בו- בלונים. הבלון הוא הסמל הגדול ביותר עבור אירועים משמחים, הוא מוסיף יופי ועיצוב שלא יכול להתקיים בחלופות אחרות. אצל חברת Blue Balloon תוכלו למצא מגוון רחב של בלונים אשר מיועדים אך ורק למטרת הצעת נישואין. בין היתר תוכלו למצא דוגמאות רחבות להצעות רבות שהעלו לקוחותינו וריגשו אותנו יחד איתם. אנו נוכל לייעץ לכם על עיצוב מקורי ומרגש אשר יפתיע את בת הזוג וכן גם אתכם. חברת Blue Balloon  מתעסקת זה 15 שנה בעיצוב אירועים על ידי בלונים, תחת ידנו לקוחות רבים שהיינו שותפים לשמחתם אתם מוזמנים לתת לנו הזכות להיות חלק מהיום המרגש שלכם ואל דאגה- אנחנו שומרים סוד.

סידור בלונים
הצעת נישואין? Blue Balloon.

התנשאי לי? עם Blue Balloon ברור שכן

רגע לפני שהטבעת נשלפת ושיר הסלואו מתנגן ברקע תנו לנו לסדר לכם את העניינים. בחברת Blue Balloon  עושים זאת פשוט מושלם. אנו נותנים שירות אישי ללקוח הכולל בחירת בלונים לפי בחירתכם והגעה עד למקום האירוע, שם אנו נעצב עבורכם אירוע מטורף וגדול אחד כזה שיגרום לה לומר לכם בקול ברור, פשוט כן!!

אירועים מושלמים רק עם Blue Balloon  

בלבלו אותה עם בלון

כך תסדרו לכם הצעת נישואין מושלמת- ברחבה בה אתם מתכננים את ההצעה, פרשו שטיח אדום ובוהק כאשר מצדיו בלונים בשלל צבעים כאשר לצידם מונחים נרות תואמים. בסוף השביל אתם מעמידים שלט סגנוני עם תמונתכם ובצידו השאלה "התנשאי לי?" את השלט מעצבים עם בלונים אשר מתנופפים ברוח וכן בסביבה בה אתם עומדים לכרוע ברך. חברת Blue Balloon תציע עבורכם את שלל האביזרים להצעת הנישואין. אז המון מזל טוב אנחנו מחכים לכם.

זר בלונים להצעת נישואין

רגע אחרי שהענקתם לה את טבעת הנישואין, אנו מזמינים אתכם לרגש אותה גם עם זר בלונים מפנק של Blue Balloon. זר בלונים סגנוני המותאם אישית על פי בחירתכם, עם אמירה אישית שלכם שתצליח לרגש אותה עוד מעט ביום שמח ומרוגש גם כך. את אלמנט ההפתעה אתם שומרים מאחור ומעניקים לה שתוכל להסתובב מאושרת וקורנת להודיע לכולם שאתם בחרתם בה. אצל Blue Balloon תוכלו למצא מגוון רחב של זרים להתרשם ולהתייעץ איתנו לכבוד היום המיוחל

רוצים שגם האירוע שלכם יראה כך?

לחצו על הכפתור למטה ותוכלו לקבל הצעת מחיר עבור סידור בלונים לאירוע שלכם

עוד בנושא
עיצוב בלונים לחנות
בלונים לעסקים

עיצוב בלונים עבור אירוע עסקי

נראות ייחודית של אירוע עסקי  חברות רבות במשק מתאמות אחת לתקופה אירוע עסקי שבהם נוצרים מפגשים של עובדי החברה עם ספקים, לקוחות ועסקים שאיתם קיים

קרא עוד »
סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים

אנחנו כאן כדי להמשיך לשמח אתכם!

אנו בחברת בלו-בלון ממשיכים לשמח אתכם עם הבלונים שלנו.

באישור משרד הבריאות, אנו ממשיכים לעבוד במתכונת שמתאימה למצב, ובצורה בטיחותית אנו ממשיכים לתת שירותי עיצוב בלונים לימי הולדת ואירועים קטנים.

נ.ב אפשר להזמין בלונים עד הבית.

לאור המצב, אנו מציעים חבילת קישוט בלונים בחדר או בסלון במחיר מיוחד.