בלונים לחתונה

Blue Balloon

הרי אתם מעטרים את האירוע בבלונים.

לחתונת השנה שלכם אתם חייבים את Blue Balloon.

הרגע הזה הגיע, את והוא. שני אוהבים שהחליטו למסד את הקשר ביניהם ולהתחתן. אחרי זמן ארוך של חיפוש ותהיות, הגעתם לרגע המושלם ביותר, הנישואין שלכם. הרגע הכה מחייב הזה, נעשה לעיני כל ואתם, לא רוצים שהוא ישכח. אז הגעתם בדיוק למקום הנכון עבורכם. חתונת השנה עם Blue Balloon. חברת Blue Balloon  מעצבת חתונות מזה כ15 שנה, תחת ידנו עברו חתנים וכלות מאושרים ומאושרות. שהחתונה שלהם הפכה להיות הרבה יותר מושלמת וכל כך בלתי נשכחת. זאת בזכות עיצוב בלונים מיוחד שנעשה על ידי המעצבים והמעצבות המוכשרים שלנו. אצלנו הלקוחות תמיד מופתעים ומקבלים הרבה יותר ממה שהם ציפו. כי עם  Blue Balloon זה פשוט יותר מושלם.

לפניכם אירועים פשוט מושלמים של לקוחותינו, מוזמנים להתרשם.

סידור בלונים
סידור בלונים לחתונה

אהבה ושמה בלון.

כן אתם הכי אוהבים. יש משהו בבני זוג שאי אפשר להסביר, אהבה אין סופית שגורמת לנו לפרפרים ותחושות אופורייה שמרימים אותנו אל על. יודעים במה עוד אנו מתאהבים כל פעם מחדש? ניחשתם נכון, בבלונים. יש בהם משהו שלא משנה מתי הוא יגרום לנו לחייך לשמוח ולהבין, כן כאן יש חגיגה. הם תמיד שם ביומולדת שנה, בבת המצווה, ובנסק החדש שזה עתה נפתח. הם מלווים את חיינו בכל רגע משמח והן תמיד שם להרים לנו את מצב הרוח. נו בלונים מי לא מכיר?

אז כמחווה של הכרת תודה אנו באמת לא שוכחים אותם באירועים שלנו ופשוט נותנים להם לככב. אמרתם לככב? אמרתם Blue Balloon. עם המעצבים והמעצבות שלנו יהיו בטוחים שלכל בלון יהיה בת זוג תואמת, עיצוב מיוחד עם אמירה אישית שלכם. עיצוב כזה, שיספר את סיפור האהבה שלכם לכלל האורחים.

אז למה אתם מחכים? התקשרו אלינו לשירות V.I.P כי ככה חתנים וכלות מקבלים שירות אצל  Blue Balloon.  

רוצים שגם האירוע שלכם יראה כך?

לחצו על הכפתור למטה ותוכלו לקבל הצעת מחיר עבור סידור בלונים לאירוע שלכם

עוד בנושא
עיצוב בלונים לחנות
בלונים לעסקים

עיצוב בלונים עבור אירוע עסקי

נראות ייחודית של אירוע עסקי  חברות רבות במשק מתאמות אחת לתקופה אירוע עסקי שבהם נוצרים מפגשים של עובדי החברה עם ספקים, לקוחות ועסקים שאיתם קיים

קרא עוד »
סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים

אנחנו כאן כדי להמשיך לשמח אתכם!

אנו בחברת בלו-בלון ממשיכים לשמח אתכם עם הבלונים שלנו.

באישור משרד הבריאות, אנו ממשיכים לעבוד במתכונת שמתאימה למצב, ובצורה בטיחותית אנו ממשיכים לתת שירותי עיצוב בלונים לימי הולדת ואירועים קטנים.

נ.ב אפשר להזמין בלונים עד הבית.

לאור המצב, אנו מציעים חבילת קישוט בלונים בחדר או בסלון במחיר מיוחד.