זר בלונים

Blue Balloon

זר בלונים = זיכרון לכל החיים.

אירועים איכותיים הופכים את החיים למאושרים.


הגעתם לרגע מרגש בחייכם, מזל טוב. זו הזדמנות מצויינת לציין אותו בחברת משפחה וחברים. זה יכול להיות יום הולדת לחברה או לביתכם שחוגגת יום הולדת, ארוע משפחתי מוצלח נשאר בזכרון לכל החיים. התחושה שמקבלת כלת היום הולדת  זר בלונים מרשים, כמעט שאיננה ניתנת לתאור. חיוכים והתרגשות רבה זו התגובה שאפשר לצפות לה. בלונים הם תמיד מקור של שמחה ואנרגיה חיובית. זר בלונים מעוצב ומותאם אישית הוא בחירה מושלמת לכל חגיגה. אירוע שזוכרים בצורה חיובית הופך את החיים ליותר מאושרים. עם זר בלונים האירוע שלכם יהיה אפילו יותר מושלם.

Gallery
סידור בלונים
עיצוב זרי בלונים

זר בלונים שמשנים את האוירה לטובה.

המפתח לאירוע מרשים טמון בעיצוב מדוייק ואיכותי התפור בול על חתן או כלת השמחה. עיצוב איכותי מתחיל בבלונים בצורות מקוריות ובצבעים מתאימים וממשיך במעצב בלונים מקצועי היודע לחבר את הצבעים הצורות לאופי שלכם. מדהים, לא? בלונים הופכים כל חלל לשמח יותר. מילדות נטועה בנו התחושה שבלון זה דבר חיובי ומשמח. מגיל קטן קשר המוח את הבלונים עם אושר. כאשר אנו מעניקים זר בלונים זה מעורר בנו את הילד הפנימי ומעניקים שלווה ואושר.

לבת מצווה של הבת.

תקופה של בת מצווה לנערה צעירה היא תקופה מאוד מאוד מיוחדת. אירוע לציון יום הולדתה ה-12 צריך להיות מושלם. מדובר על זיכרון שיישאר איתה לשנים ארוכות. רק תדמיינו עשרות רבות של בלונים בגוונים וורדים, אדמדמים וסגולים בקשת מעוצבת בדיוק מופלא מעטרת את רחבת הכניסה לאולם האירוע. אין ספק שזו תמונה מרשימה שאי אפשר להישאר אדיש בפניה.

זר בלונים בכניסה לחופה.

אם יש אירוע מחמם לב ומאושר זו חתונה. בחתונה מספר רגעים של מיוחדת. הכניסה של החתן והכלה לאירוע היא הרגע המרגש ביותר בחלק הראשון של כל חתונה. הדיג׳יי מנגן מוסיקה לפי בחירת הזוג, הקהל מוחא כפיים והדלתות נפתחות. הזוג שעד לפני רגע ישב בחדר שקט בצידו של המבנה נכנס לאולם וצועד לכיוון החופה. השיא בכניסה הוא ההגעה לחופה תחת זר בלונים מרשים בעיצוב מדוקדק. איזו התרגשות. בהחלט רגע ששווה שיהיה בכל ארוע. משלל התמונות אין כמעט תמונות שמגיעות באיכותן לתמונות מהרגע הזה. אל תחמיצו הזדמנות לעשות מהכניסה שלכם היסטוריה משפחתית

רוצים שגם האירוע שלכם יראה כך?

לחצו על הכפתור למטה ותוכלו לקבל הצעת מחיר עבור סידור בלונים לאירוע שלכם

עוד בנושא
עיצוב בלונים לחנות
בלונים לעסקים

עיצוב בלונים עבור אירוע עסקי

נראות ייחודית של אירוע עסקי  חברות רבות במשק מתאמות אחת לתקופה אירוע עסקי שבהם נוצרים מפגשים של עובדי החברה עם ספקים, לקוחות ועסקים שאיתם קיים

קרא עוד »
סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים

אנחנו כאן כדי להמשיך לשמח אתכם!

אנו בחברת בלו-בלון ממשיכים לשמח אתכם עם הבלונים שלנו.

באישור משרד הבריאות, אנו ממשיכים לעבוד במתכונת שמתאימה למצב, ובצורה בטיחותית אנו ממשיכים לתת שירותי עיצוב בלונים לימי הולדת ואירועים קטנים.

נ.ב אפשר להזמין בלונים עד הבית.

לאור המצב, אנו מציעים חבילת קישוט בלונים בחדר או בסלון במחיר מיוחד.