לעסקים – בלונים לקידום מכירות

בולנים לאירוע השקה
Blue Balloon

בלונים לקידום מכירות

אם אתם בעלי עסקים, אתם ודאי מתחפשים לנצל את המקסימום שאפשר מהפרסום והיח"צ, והכי חשוב להבליט את העסק שלכם? כיצד תוכלו במינימום של השקעת ההון שלכם להביא לידי מקסום בשיווק העסק שלכם? התשובה לכך כיום הנה פשוטה למדי – בלונים לחנויות ועסקים.

במידה ואתם רוצים לבשר להרבה אנשים, בעלי עסקים ובעלי חברות, כי פתחתם עסק או סניף חדשים, עליכם לתכנן מספר אלמנטים, כמו למשל – להזמין את כל האנשים שהכי חשוב לכם שהם יהיו בפתיחה של העסק החדש שלכם, לדאוג למוזיקה נעימה אשר תערב לאוזן המוזמנים, לתכנן את הקייטרינג אשר יוגש באירוע בקפידה והכי חשוב לעצב היטב את המקום אשר בו יועד להיות אירוע פתיחת העסק שלכם.

אתם יכולים להדפיס על בלונים את הלוגו שלכם, את שם החברה, את שם האתר שלכם וכן את הסלוגן שלכם וכו'. את הבלונים המודפסים ביכולתכם להעניק לבעלי עסקים או לבעלי חברות אחרים, 

על ידי הדפסה על בלון, תיצרו קשת רחבה של הרבה אנשים, בעלי עסקים וחברות, אשר יתוודעו לפרטים חדשים אודות העסק או החברה שלכם. כיוון שבלונים כולם אוהבים עוד משחר ילדותם ותמיד כיף לקבל כמתנה בלון.

סידור בלונים
עיצוב בלונים לעסקים

מה כוללים בתוכם בלונים לעסקים?

שיטת השיווק באמצעות בלונים לעסקים הינה שיטה שהיא קודם כל, זולה מאוד; ושנית כל, היא דורשת מכם להיות יותר יצירתיים ובעלי מעוף, בכך למעשה תהיה בידכם האפשרות לנצל שיטה זו למגוון נרחב של מטרות וייעוד מהבלונים המודפסים.

שילוב מנצח הינו שילוב של עלות נמוכה של מוצר עבור קידום מכירות, תוך כדי עשיית שימוש באלמנט אשר הוא מושך המון תשומת לב.

עיצוב המקום אשר בו יועד להיות אירוע הפתיחה של העסק או של החברה שלכם יוכל להיעשות על ידי בלונים מהליום, אשר עליהם ניתן להדפיס והמטרה שלהם בראש ובראשונה למתג את העסק שלכם.

בלונים לעסקים ממותגים יישאו את שם המוצר או לחלופין את שם השירות אשר אתם מעניקים וכן את הפרטים של החברה שלכם ובכך, למעשה, תיחשף החברה שלכם באירוע פתיחת העסק החדש שלכם, באירוע של הרמת כוסית לחג כל שהוא, בוועידה או בכנס, כאשר יגיע אורח חשוב מרחבי תבל וכיוצא בזה – כולם ייחשפו למה שמודפס על הבלונים ויזכרו אתכם טוב יותר.

כמו כן, ניתן לעשות שימוש בבלונים ממותגים לקראת החגים – אתם יכולים להדפיס על הבלונים את כל הפרטים של החברה שלכם ולהעניק אותם כערך מוסף ללקוחות או לחלופין לעובדים שלכם, באמצעות – בנוסף על פרטי החברה שלכם, הקדשה קטנה המעידה על תשומת לב.

More info

עיצוב בלונים לחנות
בלונים לעסקים

עיצוב בלונים עבור אירוע עסקי

נראות ייחודית של אירוע עסקי  חברות רבות במשק מתאמות אחת לתקופה אירוע עסקי שבהם נוצרים מפגשים של עובדי החברה עם ספקים, לקוחות ועסקים שאיתם קיים

קרא עוד »

רוצים שגם האירוע שלכם יראה כך?

לחצו על הכפתור למטה ותוכלו לקבל הצעת מחיר עבור סידור בלונים לאירוע שלכם

עוד בנושא
עיצוב בלונים לחנות
בלונים לעסקים

עיצוב בלונים עבור אירוע עסקי

נראות ייחודית של אירוע עסקי  חברות רבות במשק מתאמות אחת לתקופה אירוע עסקי שבהם נוצרים מפגשים של עובדי החברה עם ספקים, לקוחות ועסקים שאיתם קיים

קרא עוד »
סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים

אנחנו כאן כדי להמשיך לשמח אתכם!

אנו בחברת בלו-בלון ממשיכים לשמח אתכם עם הבלונים שלנו.

באישור משרד הבריאות, אנו ממשיכים לעבוד במתכונת שמתאימה למצב, ובצורה בטיחותית אנו ממשיכים לתת שירותי עיצוב בלונים לימי הולדת ואירועים קטנים.

נ.ב אפשר להזמין בלונים עד הבית.

לאור המצב, אנו מציעים חבילת קישוט בלונים בחדר או בסלון במחיר מיוחד.