הדפסה על בלונים

ההדפסה יכולה להיות מלווה בגרפיקה תואמת או סתם כך לוגו של החברה אם מדובר באירוע עסקי. כך שבהחלט מדובר בשדרוג שהופך את עיצוב הבלונים לאישי הרבה יותר וממותג על פי אופי האירוע.
הדפסה על בלונים
הדפסה על בלונים
Blue Balloon

הדפסה על בלונים = להקדשה אישית או לעסק

אז האמת היא שכל עיצוב בלונים הוא מותאם באופן אישי למטרה אשר לשמה מייצרים אותה. אך אפשר לשדרג עוד יותר את עיצוב הבלונים כאשר בוחרים הדפס או כיתוב אישי כלשהו אותו ידפיסו על הבלון. כך העיצוב כולו מקבל מראה הרבה יותר מיוחד ומרשים. ההדפסה יכולה להיות מלווה בגרפיקה תואמת או סתם כך לוגו של החברה אם מדובר באירוע עסקי. כך שבהחלט מדובר בשדרוג שהופך את עיצוב הבלונים לאישי הרבה יותר וממותג על פי אופי האירוע.
סידור בלונים
בלונים מודפסים

הדפסה על בלונים

עיצובי הבלונים הפכו זה מכבר לאטרקציה עיצובית מדהימה שרבים בוחרים בה. אנחנו פוגשים את עיצובי הבלונים באירועים עסקיים, בימי הולדת, בהצעות נישואין ולמעשה בכל מקום בו מחפשים להפתיע ולרגש.

העיצובים האפשריים באמצעות הבלונים הם ממש אינסופיים. כל עיצוב עשוי להיות ייחודי ומיוחד. זאת בהתחשב בבחירה של צבעי הבלונים שירכיבו את העיצוב כמו גם בעיצוב עצמו. זה יכול להיות עיצוב של קשת בלונים שתשמש מעין שער כניסה לאירוע וזה גם יכול להיות עיצוב למרכז שולחן באירוע. זה גם יכול להיות עיצוב של דמויות מתוקות כמו תינוק או מוצץ, טבעת או סתם אות מעוצבת. כך שעיצוב הבלונים הופך להיות דבר ייחודי ומרהיב במיוחד.

בלונים לכל אירוע

בעבר הקישוט האולטימטיבי שהשתלט בכל אירוע נעשה על בסיס פרחים. היום זה כבר לא כך. אז לא שהפרחים אבדו מיופיים. אך העולם שמחפש כל הזמן חידושים וריגושים, מצא בבלונים את החלופה המתאימה. כי עיצובי הבלונים למעשה מביאים אל האירוע את הצבע ואת החיות אך מצד שני מדובר במשהו הרבה יותר נקי לעין מהפרחים כשזה הרבה פחות קיטשי. עיצובי הבלונים בהחלט מתכתבים טוב יותר עם עולם העיצוב העדכני של היום המתאפיין בעיקר בקו נקי ועדין.

חדר בלונים

טרנד מקורי נוסף ומפתיע קיים היום בתחום הבלונים. כשאתם רוצים להפתיע מישהו, אם זה ילד או ילדה ביום ההולדת ואם זה הפתעה לבן הזוג, חדר בלונים בהחלט נותן את המענה. חדר בלונים למי שאינו יודע זה חדר שמעצבים אותו ומקשטים אותו באמצעות בלונים שיעשו במקום אווירה מיוחדת. הבלונים משתלטים לגמרי על עיצוב החדר כשגם אל התקרה וגם לקירות, גם למיטה וגם על האורות מצמידים את עיצובי הבלונים. כשכל זה נעשה בשילוב צבעים ייחודי עם תוספת של מספר ליום הולדת או אותיות המרכיבות מילים למטרה אחרת, הרי שחדר הבלונים בהחלט יצליח ליצור את אפקט ההפתעה. חדר בלונים זה בהחלט משהו שלא יישכח לאורך זמן.

בלונים שימשיכו לרגש אתכם

הבלונים המדהימים לא רק יקשטו את האירוע שלכם ולא רק יוסיפו הרבה עניין וחן לתמונות שלכם מהאירוע. בסיום האירוע תוכלו גם לקחת אותם אתכם הביתה וליהנות הלאה מהעיצובים המדליקים. בלו בלון – לא מפסיקים לרגש!

הדפסה על בלונים

הדפסה על בלונים זהו גימיק מגניב שרבים בוחרים לעשות בו שימוש. ברגע שאתם מדפיסים על בלונים, אתם נהנים ממוצר שמדבר הרבה יותר מסתם בלון.  אנחנו מוצאים את הבלונים המודפסים בבתי עסק שונים שם מבקשים למתג את העסק בעזרת הבלונים.

לקטלוג בלונים לעסקים לחצו כאן

בעזרת המיתוג המודפס על גבי הבלון, הוא הופך להיות מוצר הרבה יותר מיוחד שגם יוביל להתייחסות הרבה יותר רצינית.

מה זה הדפסה על בלונים?

בלונים עם הדפסה זה למעשה בלון שבחרו להדפיס עליו לוגו של בית עסק, לוגו של אירוע או אפילו הדפסה פרטית מכל סיבה שהיא. הבלון עם ההדפסה הופך להיות משהו הרבה יותר מרשים בכל מקום בו בוחרים להשתמש בו.

ההדפסה על הבלונים חייבת להיות מאוד איכותית. אם היא לא תהיה כזו הרי שהתוצאה תהיה מראה 'מרוח' וממש לא נוח ונעים לעין.

כדי לקבל את האפקט הרצוי, יש לפנות אל איש מקצוע שאכן יספק את המענה הנדרש ויכין את הבלונים באיכות הרצויה.

הדפסה על בלונים – לאיזה אירועים זה מתאים?

מתי מתאים לבצע ולעצב בעזרת הבלונים המודפסים? לאיזה אירוע זה יוכל לתת מענה? אז כאן אין לנו תשובה אחת. כי יש הרבה מאוד מצבים ומגוון גדול של סיטואציות אשר בהם תוכלו ליהנות מהבלון המודפס. הבלון הוא מוצר גדול ובעל נוכחות ושימוש בבלון יוצר הרבה רושם. על כן מתאים לעשות שימוש בבלון באולמות אירועים וגם במקומות פרטיים ובכל סוג של אירוע. אם זו חתונה, בר מצווה, יום הולדת וכמובן אירוע עסקי. הבלונים המודפסים יתרמו רבות לעיצוב הכללי ויעניקו מראה מרשים ומהודר בכל מקום.

הדפסת תמונה על בלון

כאשר אתם רוצים להדפיס הדפס כלשהו על בלון, תוכלו לעצב לכם במחשב כל כיתוב שאתם רוצים ואפילו תמונות שונות. הדפסת תמונה על בלון עשויה להיות מאוד מיוחדת. ברגע שאתם מדפיסים תמונה על הבלון, התוצאה היא בלון רב רושם שישפיע על העיצוב כולו ועל כל מה שיהיה בסופו של דבר במקום. גם אם מדובר בסך הכול בהרבה אוויר עדיין יש לבלון אפקט כל כך משמעותי עד שהוא בהחלט מתאים ונותן מענה גם לאירועי יוקרה מכובדים.

בלונים מודפסים לעסקים

רבים הם בעלי העסקים שבוחרים את הבלונים כדי להדפיס עליהם את הלוגו שלהם ואת הפרסום שלהם. הם עושים עם הבלונים הללו מסעות פרסום הם מחלקים אותם ללקוחות והם גם מעטרים בעזרתם את החנות שלהם.

בלונים לבתי עסק משדרגים את המראה של החנות ואת האווירה הנעימה במקום. כי לבלונים יש הרבה כוח והרבה יכולת ליצור אווירה.

איכות זה שם המשחק

בכל מה שקשור לנושא הזה של בלונים ובמיוחד אם אלו בלונים לאירועים או בלונים לפרסום עסקים, הדבר הכי חשוב זה לשים דגש על האיכות של הבלונים. אם הבלון לא יהיה איכותי הוא לא ייצור את הרושם הרצוי. הוא לא יהיה בוהק, הוא לא יהיה מתוח והכי גרוע הוא יתפוצץ מהר מידי. בלון שהוא לא איכותי לא ישרוד את משך הזמן שרוצים אותו בבית העסק או באירוע.

מעבר לאיכות של הבלונים, חובה לתת את הדעת על איכות ההדפסה שעל גבי הבלון.

בלונים ממותגים שהם לא בהדפסה איכותית לא ייראו טוב. ההדפסה לא תקבל את האפקט הרצוי והתוצאה תהיה רחוקה ממושלמת.

אז אם אתם רוצים ללכת על הבלונים ועל הדפסת משי, אתם חייבים לפנות אל בית עסק שמבטיח עבודה מקצועית עם חומרי גלם הכי טובים והכי מקצועיים. כי בלונים להדפסה כמו גם הדפסה על בלון הפוך זה עניין לאנשי מקצוע בלבד.רוצים שגם האירוע שלכם יראה כך?

לחצו על הכפתור למטה ותוכלו לקבל הצעת מחיר עבור סידור בלונים לאירוע שלכם

עוד בנושא

יום הולדת

רעיונות ליום הולדת 30

רעיונות וטיפים לקישוטים ליום הולדת 30 יום הולדת 30 הוא ציון דרך משמעותי וחגיגי בחייו של כל אדם. אם אתם מעוניינים לערוך אירוע יום הולדת

קרא עוד »
בלונים עם כיתוב
בלונים לעסקים

בלונים עם כיתוב

סידור בלונים יוקרתי, מעוצב ומרשים שווה הרבה יותר מאלף  מילים, אבל בלון עם כיתוב שווה הרבה מעבר, כשהוא מאגד עוצמה ויזואלית עם כיתוב קולע ותופס

קרא עוד »
הזמנת בלונים
בלונים לעסקים

הזמנת בלונים

בלונים הם הדרך הקלה והבטוחה ביותר לעיצוב האווירה בכל אירוע, החל באירועים ביתיים וכלה באירועים עסקיים גדולים. אם אתם עומדים להפיק בעתיד הקרוב אירוע בכל

קרא עוד »
בלונים
בלונים לאירועים

בלונים: המדריך המלא.

בלונים הם אחד האלמנטים שמצליחים לכבוש את ליבו של כל אחד, בכל גיל ובכל מצב. השילוב המושלם בין הקלילות האוורירית האופיינית לבלונים לבין אפשרויות העיצוב

קרא עוד »
סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים

יש לנו הטבה במיוחד עבור האירוע שלך!

התקשרו בלחיצה עכשיו

מעבר לצ׳אט
💬 צריכים הצעה?
שלום 👋
אפשר לעזור?