הדפסה על בלונים

ההדפסה יכולה להיות מלווה בגרפיקה תואמת או סתם כך לוגו של החברה אם מדובר באירוע עסקי. כך שבהחלט מדובר בשדרוג שהופך את עיצוב הבלונים לאישי הרבה יותר וממותג על פי אופי האירוע.
הדפסה על בלונים
הדפסה על בלונים
Blue Balloon

הדפסה על בלונים = להקדשה אישית או לעסק

הדברים הקטנים שעושים את ההבדל

אז האמת היא שכל עיצוב בלונים הוא מותאם באופן אישי למטרה אשר לשמה מייצרים אותה. אך אפשר לשדרג עוד יותר את עיצוב הבלונים כאשר בוחרים הדפס או כיתוב אישי כלשהו אותו ידפיסו על הבלון. כך העיצוב כולו מקבל מראה הרבה יותר מיוחד ומרשים.

ההדפסה יכולה להיות מלווה בגרפיקה תואמת או סתם כך לוגו של החברה אם מדובר באירוע עסקי. כך שבהחלט מדובר בשדרוג שהופך את עיצוב הבלונים לאישי הרבה יותר וממותג על פי אופי האירוע.

סידור בלונים
בלונים מודפסים

הדפסה על בלונים

עיצובי הבלונים הפכו זה מכבר לאטרקציה עיצובית מדהימה שרבים בוחרים בה. אנחנו פוגשים את עיצובי הבלונים באירועים עסקיים, בימי הולדת, בהצעות נישואין ולמעשה בכל מקום בו מחפשים להפתיע ולרגש.

העיצובים האפשריים באמצעות הבלונים הם ממש אינסופיים. כל עיצוב עשוי להיות ייחודי ומיוחד. זאת בהתחשב בבחירה של צבעי הבלונים שירכיבו את העיצוב כמו גם בעיצוב עצמו. זה יכול להיות עיצוב של קשת בלונים שתשמש מעין שער כניסה לאירוע וזה גם יכול להיות עיצוב למרכז שולחן באירוע. זה גם יכול להיות עיצוב של דמויות מתוקות כמו תינוק או מוצץ, טבעת או סתם אות מעוצבת. כך שעיצוב הבלונים הופך להיות דבר ייחודי ומרהיב במיוחד.

בלונים לכל אירוע

בעבר הקישוט האולטימטיבי שהשתלט בכל אירוע נעשה על בסיס פרחים. היום זה כבר לא כך. אז לא שהפרחים אבדו מיופיים. אך העולם שמחפש כל הזמן חידושים וריגושים, מצא בבלונים את החלופה המתאימה. כי עיצובי הבלונים למעשה מביאים אל האירוע את הצבע ואת החיות אך מצד שני מדובר במשהו הרבה יותר נקי לעין מהפרחים כשזה הרבה פחות קיטשי. עיצובי הבלונים בהחלט מתכתבים טוב יותר עם עולם העיצוב העדכני של היום המתאפיין בעיקר בקו נקי ועדין.

חדר בלונים

טרנד מקורי נוסף ומפתיע קיים היום בתחום הבלונים. כשאתם רוצים להפתיע מישהו, אם זה ילד או ילדה ביום ההולדת ואם זה הפתעה לבן הזוג, חדר בלונים בהחלט נותן את המענה. חדר בלונים למי שאינו יודע זה חדר שמעצבים אותו ומקשטים אותו באמצעות בלונים שיעשו במקום אווירה מיוחדת. הבלונים משתלטים לגמרי על עיצוב החדר כשגם אל התקרה וגם לקירות, גם למיטה וגם על האורות מצמידים את עיצובי הבלונים. כשכל זה נעשה בשילוב צבעים ייחודי עם תוספת של מספר ליום הולדת או אותיות המרכיבות מילים למטרה אחרת, הרי שחדר הבלונים בהחלט יצליח ליצור את אפקט ההפתעה. חדר בלונים זה בהחלט משהו שלא יישכח לאורך זמן.

בלונים שימשיכו לרגש אתכם

הבלונים המדהימים לא רק יקשטו את האירוע שלכם ולא רק יוסיפו הרבה עניין וחן לתמונות שלכם מהאירוע. בסיום האירוע תוכלו גם לקחת אותם אתכם הביתה וליהנות הלאה מהעיצובים המדליקים. בלו בלון – לא מפסיקים לרגש!

רוצים שגם האירוע שלכם יראה כך?

לחצו על הכפתור למטה ותוכלו לקבל הצעת מחיר עבור סידור בלונים לאירוע שלכם

עוד בנושא

סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים