בלונים לבריתה

Blue Balloon

אירוע מושלם מתחיל בבלון מושלם

אין התרגשות גדולה יותר מרגע הגעה לחיים של הנסיכה שלכם. רבים יתארו זאת כחוויה רוחנית יותר מגשמית. זה וזה נכונים ההתרגשות הגדולה בהבאה של חיים לעולמנו המקסים הוא אירוע משמעותי ומרגש שמשפיע עלינו ועל סביבתנו ומוסיף שמחה ואור לחיינו וביתנו. האור הממלא את ביתכם מכריח אתכם להוסיף שמחה ואיך לא? כמובן מסיבת הבריתה שנועדה לבשר על זכותנו ועל הוקרת התודה בהבאת חיים לעולם.

אירוע בריתה הוא אכן אירוע מלהיב וככזה אנו ב Blue Balloon כאן כדי לתת מענה עבורכם, הרי תחת ידנו עברו כבר מסיבות בריתה רבות, שעד היום אינו נשכחות. אירוע בריתה מלווה בבלונים מוסיף תחושה עצומה של חגיגיות צבעונית ומשמחת. האפקטים הרבים שניתן ליצור עם הבלונים החל מבלוני מוצץ ובקבוק ועד בלוני הקדשה לנסיכה הקטנה שבזכותה החגיגה. יחד עם המעצבים והמעצבות שלנו אנו מבטיחים אירוע פשוט מושלם.

 ל Blue Balloon מגיעים רק אנשים שרוצים אירוע בלתי נשכח.

סידור בלונים
עיצוב בלונים לבריתה

בלון הוא של כולם

זהו כל כך מדהים ייעודו של בלון. מדהים שהוא גורם לקטנים להתלהב, אך מדהים יותר לראות את הגדולים שגם הם מתפעלים  ממנו כל פעם מחדש. הוא מרגש את כולנו ומעצים את חווית האירוע. חברת Blue Balloon כבר 15 שנה מעצבת אירועי בריתה ובכלל. תחת ידנו עברו הורים נרגשים, אורחים מחויכים, וילדים משולהבים. חווית אירוע המעוצב בבלונים הוא הפרמטר המבוקש ביותר באירועים. אנו מבטחים לכם שבעת הנסיכה תגדל ותצפה בתמונות הבריתה היא כבר תבין שעל השקעה כזאת מודים גם אחרי שנים. תגובות האורחים מפתיעים כל פעם את לקוחותינו הרבים שחוזרים אלינו מידי אירוע.

כי עם Blue Balloon זה פשוט מושלם.

שער בלונים

שער בלונים הוא עוד אפקט מרשים ומיוחד לאירוע הבריתה שלכם. בבא האורחים יקדם את פניהם שער מרהיב העשוי כולו מבלונים צבעוניים אשר ייתן תחושה חגיגית שתדהים ותלהיב את אורחי האירוע ובני המשפחה. שער בלונים הוא מוצר העיצוב הנצרך ביותר בעבור אירועי בריתה, השער אף משמש כרקע ייחודי עבור תמונות המשפחה והאורחים, התמונות הללו ילוו את אורחי האירוע ובני המשפחה כך ננצור רגע מאירוע שלא ישכח.

חדר בלונים ליולדת

כך תפתיעו את היולדת בעת חזרתה עם הנסיכה לביתה: אין ריגוש גדול יותר מחזרתה של היולדת לביתה עם התינוקת הקטנטנה, לכן ראשית על בריסטולים גדולים נרשום את ברכתנו ליולדת ונתלה על דלת הבית, על הדלת נדביק גם מספר בלונים שיספרו על ההפתעה הצבעונית בתוך הבית. אנו בBlue Balloon נעצב עבורכם בחדר היולדת חדר בלונים ענק מעוצב וייחודי עם אמירה אישית שלכם ליולדת ולנסיכה הקסומה. חדר בלונים הוא מרשים ומפואר. אנו בטוחים שיעשה את עבודתו המיוחדת וירגש את היולדת והנסיכה.

רוצים שגם האירוע שלכם יראה כך?

לחצו על הכפתור למטה ותוכלו לקבל הצעת מחיר עבור סידור בלונים לאירוע שלכם

More info

סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים