Blue Balloon

כך תדאגו שהילדה תהיה מרוצה מבת המצווה

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים
בלונים לבת מצווה
תוכן עניינים

לכול ילדה מגיעה מסיבת בת מצווה נפלאה. אבל אין איזה קסם שניתן למצוא באינטרנט ויוכל לפענח אולטימטיבית ולקבוע מה בדיוק הילדה שלכם רוצה, שלא לדבר על מה החברות שלה רוצות. עם זאת, החיפוש אחר מסיבת בת מצווה מושלמת, עשוי להלחיץ. אז כשמגיע הזמן לתכנן את האירוע, שימו לב לכמה עצות, אולי זה יעזור לכם.

1. הקשיבו לה בתשומת לב

הקשבה, צריכה להיות מובנת מאליה כשזה נוגע לקיום מערכת יחסים טובה עם הילדה שלכם, אבל זה מוכפל כאשר זו שנת בת המצווה שלה. 

למשל, עיצוב אולם בת המצווה בעזרת סידורי בלונים, יכול להפוך לתפאורה הכי משמחת ומרוממת את הלב, לא רק של הילדה שלכם, אלא של כל החברות שלה. יש משהו בבלונים האלה, שפשוט מקפיצים את המורל, מרגשים והופכים אותנו לעליזים ושמחים, בלי מאמץ נוסף. אבל… האם זה בדיוק מה שמתאים לה?

גם נבירה באוסף תכשיטי זהב לילדות המוצג לראווה באתר מעצבת התכשיטים, ובחירה בשרשרת זהב נהדרת בעיניכם, אמורה להפוך את הילדה למרוצה, אבל… האם זה התכשיט שהיא תאהב? אז מה כדאי לעשות? 

כדי שהיא תהיה מרוצה מהבת מצווה שלה, נסו לדבר איתה על דברים שהיא אהבה או לא אהבה במסיבות שערכו החברות שלה. הקשבה לדברים אלה תיתן לכם רמזים מעולים למה היא אוהבת יותר, ומה פחות. ותקרב אתכם לארגון מסיבה כיפית שהילדה תהיה הכי מרוצה ממנה בעולם.

2. אפשר לנקוט גם בגישה ישירה – ופשוט לשאול אותה מה היא רוצה

יכול להיות שהבת לא תמהר להגיד לכם ישירות מה היא רוצה, אולי היא מתלבטת, אולי היא לא בטוחה. אבל אם פשוט תשאלו אותה, תוכלו להשאיר אותה עם תחושה טובה יותר. היא תשמח מעצם העובדה שאתם מתייעצים איתה ולא קובעים עבורה.
אם היא מביעה משאלות כלשהן, לא מומלץ להתעלם מהן, במיוחד לאחר שביקשתם את תגובתה. וגם אל תתייאשו אם לא תוכלו להגשים את פנטזיית בת המצווה שלה. אם היא רוצה משהו שאתם לא יכולים להשיג עבורה, חפשו דרך אחרת שתוכלו לממש, שגם תשביע את רצונה ותגשים לה באופן כלשהו את חלום בת המצווה שלה.

3. תכנון מסיבת בת המצווה יחד עם הילדה

תכננו את מסיבת בת המצווה יחד איתה, כך היא גם תבין טוב יותר את האילוצים השונים איתם אתם מתמודדים במסע לעריכת מסיבת הבת מצווה הכי כיפית בעולם. תוכלו לעשות יותר מזה, תלוי איפה אתם עורכים את המסיבה, למשל: אם המסיבה נערכת בחצר הבית שלכם, מה דעתכם לפנות יום ליצירת קישוטי יום ההולדת בעצמכם, גזירה של שרשראות נייר, הוספת שרשראות לד וקישוטי פרחים ובלונים לבת מצווה – כל אלה יכולים להפוך גם את החצר הפשוטה ביותר לקסם של מקום.
כמובן שאם אתם הולכים על מסיבה מפוארת יותר באולם אירועים, תוכלו להתייעץ עם הילדה יחד עם נציגי האולם לא רק לגבי התפאורה, נושא המסיבה והפרחים, אלא גם לגבי הקייטרינג, הדי.ג׳יי והאטרקציות השונות שתזמינו כדי לשמח את הילדים והמבוגרים כאחד.
בקיצור, תנו לילדה לבחור את ההזמנות, את נושא המסיבה שבו היא מתעניינת, את המאכלים שהיא אוהבת. אחרי הכול, ילדים אוהבים לבלות ולהתרגש גם לקראת המסיבה, ולא רק באירוע עצמו.

לסיכום

לבסוף, מה בעצם צריכים לעשות ההורים כשהם מתכננים את מסיבת בת המצווה? אולי לחשוב מחוץ לקופסה. מסיבה במקום יצירתי יכולה להיות בלתי נשכחת. למשל, מסיבה במקום שבו כל החברות והחברים שלה מוזמנים להתנסות בחוויה אדירה של הכנת שוקולד בעצמם. יש מקומות שכאלה המציעים מקום לאירוע יחד עם פעילות ספציפית. נסו לבחור במקום עם פעילות שתערב את כל הילדים, וישאיר את כולם מרוצים ושמחים, גם את ילדת בת המצווה שלכם.

Share this post with your friends

בלו בלון

חברתנו מתעסקת בעיצוב וסידור בלונים לאירועים ברמה הגבוהה ביותר, לקוחותינו מספרים שהם נהנים בעיקר מאיכות שירות ועיצוב מדהים.

More info
יום הולדת

רעיונות ליום הולדת 30

רעיונות וטיפים לקישוטים ליום הולדת 30 יום הולדת 30 הוא ציון דרך משמעותי וחגיגי בחייו של כל אדם. אם אתם מעוניינים לערוך אירוע יום הולדת

קרא עוד »
סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים

יש לנו הטבה במיוחד עבור האירוע שלך!

התקשרו בלחיצה עכשיו

מעבר לצ׳אט
💬 צריכים הצעה?
שלום 👋
אפשר לעזור?