Blue Balloon

רעיונות למסיבת יום הולדת מהנה לילדים בקיץ

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים
Children and birthday party
תוכן עניינים

מחפשים רעיון למסיבת יום הולדת קיצית ומהנה?

נשמח להביא לכם במדריך רעיונות כיצד תוכלו לארגן מסיבה מיוחדת בתקציב קטן.

רעיונות אלו טובים למסיבת יום הולדת עם החברים, או למסיבה קייצית משפחתית.

אפשר לקחת רעיון ולפתח ממנו מסיבה שלמה.

אפשר כמובן לשלב חלק מהפעילויות המוצעות במסיבה אחת.

השלב החשוב בתכנון מסיבה- בחירת הנושא!

כדי שהמסיבה תהיה מוצלחת, חשוב להחליט מהו נושא המסיבה. הפעילויות שיהיו במסיבה- ייסובו סביב הנושא המרכזי.

לכל קהל ילדים או מבוגרים, מתאים נושא אחר. לבנות- מתאימים נושאים קלילים וצבעוניים. לבנים יותר מתאים מסיבות ימי הולדת כמו מסיבת סרטים, מסיבת משחק עם הכלבים, ומסיבת צילומים.

Cake pops in chocolate glaze in form of ice cream

מסיבת גלידות.

אין מסיבה מתוקה ומרעננת, כמו מסיבת גלידות. אפשר לקנות גלידות בצבעים וטעמים שונים. אפשר למצוא בחנויות גביעי גלידות הצבועות בצבעי מאכל. ואל דאגה- יש גם ביעי גלידה ללא גלוטן. אפשר לשכור מכונת גלידה, ולהכין גלידה בעצמנו. בשביל להוסיף לטעם של הגלידה, אפשר לשכור מפלי שוקולד, ולשים בהם את הגלידות בשביל קישוט.


Three year old girl paints with watercolors on the terrace.

מסיבת צבעי מים.

בכל מסיבה יש ממתקים. אולם אפשר בהחלט להוסיף לשולחן הצבעוני העמוס בממתקים- גם צבע. אופי מסיבה זו- מתאים למסיבה של בנות. אפשר לשבת ביחד, ולצייר ולצבוע על ניירות באמצעות צבעי מים. את הניירות- תולים מעל השולחן. כדי להיכנס לאווירה של צבעי מים, תוכלו להכין לכבוד המסיבה בקבוק קר של יין וורדים עם קוביות קרח, וכוסות ברד מיין וורדים.


Family decorating cupcakes at kitchen

מסיבת קישוט קאפקייק.

אפשר לשלב במסיבה טעם ויצירתיות. ולכן, אפשר לארגן מסיבה בה מקשטים קאפקייק. יש לאפות או להזמין את מאפינס הבסיס. חומרי הקישוט הם מגוונים: צימוקי שוקולד חום ולבן, מייפל, סירופ שוקולד, צבעי מאכל, ועוד. אם יש בין המשתתפים אורחים הרגישים לגלוטן- מומלץ לאפות עבורם מאפינס מיוחד מקמח ללא גלוטן. וכך, יוצאים הילדים מהמסיבה עם תוצר משלהם. כאשר בחרתם בסדנת קישוט קאפקייק, מומלץ לקשט את החדר עם קונפוטי.


Slice of rainbow cake

מסיבת יום הולדת בצבעי הקשת.

מסיבה זו, מלאה בפעילויות צבעוניות ונחמדות ומוטיבים של קשת בענן. אפשר להכין לכבוד המסיבה תא צילום עם רקע לבן וצילום של קשת בענן. בחלק מהפעילויות, תכינו דברי מאכל בצורת קשת. אפשר להכין במסיבה שיפודי פירות בצבעי הקשת. אפשר לשים חתיכות מלון, קיווי, מנגו, אפרסק, תות, אבטיח, שזיף. אפשר לאפות עוגה בצורת קשת, למרוח עליה קצפת, ולשים מעל פירות בגוונים שונים.


Child playing with cartoon TV

מסיבת צפייה בסרטים.

אפשר לתכנן מסיבה נחמדה שהמוטו שלה הוא צפייה בסרטים. אפשר לשכור ציוד קולנוע, ולהציב בחצר הבית. לפני יום ההולדת- פרסו מחצלות על הרצפה, ושימו עליהם כריות ופופים. מכינים שתייה צוננת ופופקורן, ומתיישבים לצפות. הכיבוד המתאים ביותר לערב זה הוא פופקורן, אך כמובן גם שוקולד וגם ממתקים. חשבו: מה אתם אוהבים לראות בזמן שאתם צופים בסרט? בשביל השלמת האווירה- תוכלו לשכור עמדת פופקורן, עם גלגלים. כדי שלא תהיו רעבים בזמן הסרט, הכינו בשלב הראשון של היום הולדת כריכים טעימים.  


Group of schoolchildren wearing green t shirts with a white recycling logo on them

מסיבה מחומרי מחזור.

אפשר לארגן מסיבה שהנושא המרכזי שלה הוא שימוש בחומרי מחזור. אפשר לקשט את השטח בשרשראות עליהן נתלו עיטורים שהוכנו מבדים ישנים. אפשר לשים בשולחנות אגרטלים עם פרחים שהוכנו מבדים וחומרי מחזור. למסיבת מיוחדת זו, אפשר להכין לבד ארטיקים ממיצי פירות שנסחטו במסחטת מיצים. אפשר להמשיך בקו הטבעי, ושחלק מהכיבוד במסיבה זו יהיה פירות יבשים. אפשר לעטר את השולחן בגלידות שהוכנו מקיפולי נייר.


Picture of little kids enjoying in swimming pool

מסיבת קיץ רטובה.

אין כמו מסיבת קיץ רטובה ומרעננת. אפשר לשכור בריכה ביתית גדולה בשביל המסיבה, או לקיים את המסיבה בתוך שטח שכור של בריכה פתוחה. אפשר גם לקיים מסיבת קיץ רטובה בחוף הים. כאשר אתם עורכים את שולחן המתוקים ליום ההולדת, מומלץ שגווני המפות, הכלים והגביעים של הקאפקייקס, יהיו בגווני תכלת לבן. אפשר למצוא מפות שהקצוות שלהם בצורת גלים. עיצוב נכון של יום הולדת רטוב- יכול בהתאם להתאים גם לנוער. כמזכרת ממסיבת יום ההולדת הרטובה, אפשר לחלק שקיות עם סוכריות כחולות, ועוגיות דגים. לצילומי סלפי ביום ההולדת בנושא המים, אפשר להכין מקרטון דגים, ולצבוע. כדאי לגזור בראש של הכריש מקרטון חלל בין השיניים. תבנית זו- טובה מאוד לסלפי.  


Mom and children doing makeup

מסיבת ספא קייצית.

מדוע לא להפוך את המסיבה למכון יופי זמני? שמים על השולחן בקבוקוני לק ומברשות. מומלץ גם להשאיל ערכות איפור. כדאי לבנות לצייר עם הלק ולהתאפר בסגנון חופשי. אפשר בהחלט לחפש באינטרנט דוגמאות עם סגנונות איפור ולק, ולהדפיס עבור הבנות. גם נשים, אוהבות יום הולדת בסגנון ספא. אולם, ציוד הטיפוח בו ישתמשו נשים ונערות ליום ההולדת, יהיה מקצועי יותר. אפשר לארגן ליום הולדת ספא פינת מרגוע, על ידי פריסת כריות ופופים על מחצלת באוויר הצח והנעים, והשמעת מוזיקה רגועה. אפשר להדליק נרות קטורת שיפיצו ריח נעים בזמן יום ההולדת.


Happy family playing in home

מסיבת צילומים.

אין מסיבה בלי צילומי סלפי. אולם, אפשר לכבוד המסיבה לבנות תא צילומים מיוחד. הכינו לתא הצילום רקעים מעניינים ואביזרים. כל מצטלם, ירצה להחליף לעצמו את הרקעים והאביזרים. עם מעט מאמץ, אפשר להכין לבד רקעים יפים. אתם יכולים לתלות בלונים ופרחים בתא הצילום. כדאי להביא לצורך הצילום כובעים מעניינים. אפשר להחזיק כוסות זכוכית, ולהצטלם עושים "לחיים". הרקע הקל ביותר להכנה, הוא כיסוי קיר תא הצילום בבלונים יפים ומיוחדים. אפשרת לתלות מתקרת תא הצילום, מובייל של כוכבים משתלשלים.


Jack russel terrier dog lies on a deck-chair

מסיבת גורי כלבים.

בזמן שאתם נהנים ממסיבה- מדוע שגם הכלבים שלכם לא ייהנו ממסיבה פרטית? בזמן שאתם חוגגים- הניחו לכלבים קערות עם חטיפים טעימים. תוכלו ליצור או להזמין רקעים מעניינים, כדי להצטלם בהם ביחד עם הכלבים שלכם. שימו לכלבים חישוקים אותם יוכלו לתפוס בשינהם, וכדורי משחק קטנים.


אין יום הולדת בלי בלונים. תלייתם ברחבי השטח- תיצור אווירה תוססת ומלאת צבע. כאשר יש נושא ברור למסיבה, כדאי לבחור צבעי בלונים המתאימים לנושא, ולבנות את עיצוב השטח סביב גוונים אלו. כדאי לכל מסיבת יום הולדת לעצב שער מבלונים. כאשר נושא יום ההולדת הוא גלידות- בחרו בלונים בצבעי גלידות: לבן- ורוד- ירוק- צהוב. לעומת זאת, ביום הולדת הכולל מסיבות צפייה, בחרו בצבעים רועשים כמו כתום, צהוב ושחור. כאשר עורכים את מסיבת יום ההולדת בחוף ים או בבריכה, מומלץ שגווני הבלונים יהיו כחול- לבן ותכלת. מומלץ להוסיף לעיצוב השטח בלונים בצורות כוכבים או לבבות.


ולסיום- יום הולדת חדר בלונים!

חדר בלונים
חדר בלונים בעיצוב משגע של BlueBalloon

ילדים אוהבים מאוד בריכת כדורים. אולם לא בכל בית יש בריכת כדורים. ולכן, אפשר לארגן לילדים "חדר בבלונים". ממלאים את תקרת החדר בבלוני הליום מרחפים. על רצפת החדר מפזרים בלונים רגילים ללא הליום. וכך, הילדים משחקים ומשתוללים עם הבלונים. כדאי לגוון בצבעי הבלונים. כמובן, מומלץ להתאים את הגוונים לפי בעלי השמחה. ביום הולדת של בנות- גווני הבלונים יהיו ורוד- אדום- לבן. ביום הולדת של בנים, גווני הבלונים יהיו כחול- שחור- לבן, או צבעים כמו אדום ושחור. כדאי לפזר הרבה בלונים בשטח, כדי להגדיל את ההנאה של הילדים.

Share this post with your friends

בלו בלון

חברתנו מתעסקת בעיצוב וסידור בלונים לאירועים ברמה הגבוהה ביותר, לקוחותינו מספרים שהם נהנים בעיקר מאיכות שירות ועיצוב מדהים.

More info
יום הולדת

רעיונות ליום הולדת 30

רעיונות וטיפים לקישוטים ליום הולדת 30 יום הולדת 30 הוא ציון דרך משמעותי וחגיגי בחייו של כל אדם. אם אתם מעוניינים לערוך אירוע יום הולדת

קרא עוד »
סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים

יש לנו הטבה במיוחד עבור האירוע שלך!

התקשרו בלחיצה עכשיו

מעבר לצ׳אט
💬 צריכים הצעה?
שלום 👋
אפשר לעזור?