Blue Balloon

חגיגות יומולדת מקוריות

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים
חגיגות יומולדת מקוריות
תוכן עניינים

על מנת לארגן אירוע מושלם, בלתי נשכח ומהנה צריך לקחת בחשבון כל מיני פרמטרים ושיקולים ועל פיהם לפעול. צריך לחשוב על המקום והזמן המתאים ביותר, על מזג האוויר שאמור להיות באותו היום, כמה אנשים רוצים להזמין, מה הגילאים שלהם ומהי המטרה מלכתחילה של קיום האירוע. צריך לבחור תוכנית אומנותית, להזמין כיבוד, אולי רוצים גם מתנות עבור האורחים ועוד. מי שמארגן אירוע לבטח ירצה לחשוב על רעיונות מקוריים שעדיין אף אחד מהמעגלים החברתיים לא חשב עליהם לפניו, מה שיבטיח שהאירוע יהיה גם מפתיע ואנשים ירצו לחקות או לשחזר אותו. מה שהכי חשוב באירוע הוא שהמוזמנים ילכו הביתה עם חיוך על הפנים, אחרי שהם נהנו מאד וכמובן שמחו שהזמינו אותם לקחת חלק באירוע משמח ומגבש. אז איך מארגנים אירוע כזה?

הרעיונות המקוריים של הפקת אירועים

כאמור, על מנת שהאירוע יהיה מוצלח, מפתיע ומקורי – צריך לחשוב על רעיונות חדשניים שפותחו לאחרונה ורק בשנים האחרונות תופסים תאוצה. שולחן שוק הוא רעיון כזה, למשל. כאשר אנשים מוזמנים לאירוע יש להם בראש רעיונות שונים על האוכל שיוגש באירוע אבל שולחן של אוכל ישראלי, מעוצב, כזה שכל המנות פשוט מונחות עליו ולוקחים אותן בצורה חופשית – לזה הם לא מצפים. המבורגרים, צ'יפס, טבעות בצל, ירקות, סיגרים ורטבים – כל אלה הם מאכלים שכל אחד אוהב והם יפתיעו כל אחד שמגיע לאירוע. דבר נוסף שהאורחים לא ייקחו בחשבון ויפתיע אותם מאד הוא כניסה לאירוע דרך שער בלונים מעוצבים ויפים שמקבלים את פניהם והם עוברים דרכו על מנת להיכנס פנימה. ברגע שמפתיעים אותם ודואגים להם לאלמנטים שונים שהם לא מצפים להם – זה בדיוק מה שמביא התרגשות ושמחה אמיתיות וסולל את הדרך לעבר הנאה שלמה ומוחלטת מהאירוע.

לחשוב מחוץ לקופסה והאירוע יהיה מושלם!

על מנת שלא ליפול למלכודת של ארגון אירוע רגיל ושגרתי כמו שכולם מכירים – צריך לחשוב מחוץ לקופסה ובכל אלמנט שבוחנים – להזמין שירותים חדשניים, מקוריים, פחות מוכרים או נפוצים ואפילו כאלה שנמצאים בתחילת דרכם. רק כך האירוע לבסוף יהיה מיוחד וייחודי וכמובן גם מקורי ומשמח. אם האנשים שמוזמנים מצפים לדבר מסוים אך בפועל יהיה שם משהו אחר לגמרי – אין ספק שיהיה זה מפתיע ומקורי והם לא יהססו לנסות דבר חדש שהם פחות מכירים. הם ישמחו להתוודע לנותני שירות שהם פחות מכירים ולאחר מכן כאשר יגיעו תורם לארגן אירוע – הם יידעו ויזכרו כמה שימחו אותם בשירותים חדשים ומעניינים וירצו לשחזר עבור האורחים שלהם את אותה שמחה והתרגשות. זו הדרך הנכונה להפיק אירוע ולכן נדרש לא מעט זמן לשם כך, על מנת לחפש בפורטלים או הפורומים הרלוונטיים את מה שיהיה הכי מתאים.

יכול לעניין אותך גם: בלונים ליום הולדת ראשון לציון

Share this post with your friends

בלו בלון

חברתנו מתעסקת בעיצוב וסידור בלונים לאירועים ברמה הגבוהה ביותר, לקוחותינו מספרים שהם נהנים בעיקר מאיכות שירות ועיצוב מדהים.

More info
יום הולדת

רעיונות ליום הולדת 30

רעיונות וטיפים לקישוטים ליום הולדת 30 יום הולדת 30 הוא ציון דרך משמעותי וחגיגי בחייו של כל אדם. אם אתם מעוניינים לערוך אירוע יום הולדת

קרא עוד »
סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים

יש לנו הטבה במיוחד עבור האירוע שלך!

התקשרו בלחיצה עכשיו

מעבר לצ׳אט
💬 צריכים הצעה?
שלום 👋
אפשר לעזור?