Blue Balloon

טיפים לארגון ועיצוב אירועי פרטי מהסרטים!

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים
אירוע פרטי
תוכן עניינים

אירוע פרטי כמו מסיבת יום הולדת, חגיגת יום נישואין או מפגש עסקי כזה או אחר, בשונה מאירוע גדול או ציבורי, מחייב אתכם בהיערכות לוגיסטית על מנת שכל הפרטים באירוע אכן יהיו כפי שהם צריכים להיות. אחרי הכול, אתם האחראיים על ההפקה כולה ואתם אלו שחייבים לוודא שאכן האירוע יהיה מושלם והאורחים כולם ייהנו. אם תעשו את זה נכון תישארו עם חוויות מתוקות מהאירוע.

אז אנחנו כאן עם שורה של טיפים לארגון ועיצוב אירוע פרטי.

11 טיפים לאירוע פרטי מושלם!

 1. הגדרת האירוע: לפני הכול צריך להגדיר מה בעצם הולך להיות באירוע. האם זוהי מסיבת יום הולדת? האם זהו אירוע עסקי? לכל אירוע יש את ההיערכות המתאימה ואת ההפקה השונה. חשוב להתמקד.
 2. הגדרת תקציב: כבר בשלבי התכנון הראשוניים חשוב להגדיר את התקציב שאתם רוצים לייעד למען האירוע. זאת כדי למנוע הוצאות יתר. קחו בחשבון את כל ההוצאות, כולל השכרת מקום, קייטרינג, סידור בלונים, קישוטים, אטרקציות וכל השירותים הנוספים שתרצו באירוע שלכם. היו מוכנים להתגמש מעט בהתאם לצורך.
 3. בחרו תאריך: התאריך לאירוע הוא זה שסביבו הכול ייסוב בסופו של דבר. במקרים רבים יהיה עליכם לערוך את האירוע ולקבוע את היום המיועד בהתאם לתאריכים פנויים באולם בו אתם רוצים לחגוג.
 4. בחרו את המקום הנכון: המקום נותן את הטון העיקרי לכל אירוע. חשוב לבחור בחכמה את המקום בו תרצו לקיים את האירוע כי רק כך תוכלו להיות בטוחים שאכן תיהנו מאירוע מוצלח בדיוק בהתאם להרכב האורחים שלכם.
 5. הכינו רשימת אורחים: ערכו רשימת אורחים מדויקת עד כמה שתוכלו, וודאו שיש לכם פרטי קשר מדויקים של כולם כדי לשלוח להם הזמנות לאירוע.
 6. שלחו הזמנות: חשוב לשגר את ההזמנות די זמן מראש וזאת כדי לאפשר לאורחים זמן לבדוק אם אכן מתאים להם להשתתף באירוע וכמובן להגיב על ההזמנה ולהיענות בחיוב או בשלילה. 

כדאי להכין הזמנות מתאימות לקונספט של האירוע מה שייצור ציפייה בקרב האורחים כמו גם הבנה לקראת מה שמצפה להם באירוע.

 1. תוכנית לאירוע: חשוב ליצור תוכנית מתאימה לאופי האירוע. כדאי תמיד ליצור גיוון בתכנים כדי שכל המשתתפים ימצאו משהו שאכן יעניין אותם באירוע. חשוב לסכם מראש עם כל נותני השירות כדי להבטיח שאכן כולם יופיעו בזמן המיועד ולא תהיינה תקלות.
 2. אוכל: בחרו חברת קייטרינג שתוכל לספק תפריט המתאים לאירוע שלכם ולהעדפות האורחים. חשוב לקחת בחשבון הגבלות תזונתיות שייתכן וחלק מהאורחים זקוקים להן ולספק מגוון אפשרויות. תמיד תוכלו ליצור ארוחה שתתאים לכל העיצוב והאווירה באירוע.
 3. עיצוב: חשוב לעצב את האולם בו מתקיים האירוע כדי להעניק לו את המראה והעיצבו המותאמים לאופי האירוע. זה יכול להיות עיצוב עם בלונים וזה יכול להיות פרחים או כל קישוט אחר שתראו לנכון.
 4. לוגיסטיקה: שימו לב לכל הפרטים הלוגיסטיים כמו מקומות חניה, אפשרויות תחבורה ונגישות לאורחים בעלי מוגבלויות. חשוב לוודא שיש לכם תוכניות גיבוי לכל בעיה שלא תבוא כמו ציוד חילופי במקרה הצורך, מענה לתקלות שעלולות לצוץ וכן הלאה.
 5. אחרי האירוע: לאחר שהאירוע נגמר, כדאי לשלוח משוב לספקים השונים ולאסוף רשמים מהאירוע כדי שזה יקל עליכם את הבחירות באירועים הבאים.

זכרו, ארגון ועיצוב אירוע פרטי דורש תכנון קפדני, תשומת לב לפרטים ותקשורת יעילה מול כל נותני השירות. על ידי ביצוע הטיפים האלה, תוכלו ליהנות מאירוע מוצלח שיהיה בלתי נשכח עבורכם וגם עבור האורחים שלכם.

בקרו באתר קונפטיטו לפרטים נוספים

Share this post with your friends

בלו בלון

חברתנו מתעסקת בעיצוב וסידור בלונים לאירועים ברמה הגבוהה ביותר, לקוחותינו מספרים שהם נהנים בעיקר מאיכות שירות ועיצוב מדהים.

More info
יום הולדת

רעיונות ליום הולדת 30

רעיונות וטיפים לקישוטים ליום הולדת 30 יום הולדת 30 הוא ציון דרך משמעותי וחגיגי בחייו של כל אדם. אם אתם מעוניינים לערוך אירוע יום הולדת

קרא עוד »
סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים

יש לנו הטבה במיוחד עבור האירוע שלך!

התקשרו בלחיצה עכשיו

מעבר לצ׳אט
💬 צריכים הצעה?
שלום 👋
אפשר לעזור?