Blue Balloon

5 דרכים לשמח את העובדים שלכם!

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים
27
תוכן עניינים

עובד שטוב לו הוא עובד טוב יותר, ונדמה שהיום הכלל הפשוט הזה ברור למעסיקים ומנהלים יותר מתמיד. ההשקעה בעובדים, תשומת הלב והפינוקים הקטנים ששוברים את השגרה היומיומית שלהם, כל אלה הופכים אותם לשותפים אמיתיים, מסורים ופרודוקטיביים במיוחד. אז איך תוכלו לשמח את העובדים שלכם? הנה חמש דרכים שיכולות לעבוד.

1 – אין חגיגה בלי בלונים

קשה לנו לחשוב על משהו חגיגי ושמח יותר מאשר סידור בלונים מרהיב שמקבל את פני העובדים לכבוד סוף השבוע שמגיע, החג המתקרב, וגם בלי סיבה מיוחדת. תוכלו לבחור בלונים עם מסרים אישיים, חיוביים ואפילו משעשעים, לשלב בין צורות ייחודיות וכמובן להתמקד בצבעי המותג שלכם. התוצאה? קרנבל אמיתי במשרד, כזה שעושה טוב על הלב.

2 – יום כיף מחוץ למשרד

אם הזכרנו את השגרה, זו שכוללת מיילים, פגישות ומצגות, סביר להניח שכולם (כולל אתכם) זקוקים להפוגה מפעם לפעם. נסו לתכנן יום כיף בחוץ, הרחק מתאורת הפלורסנט ומסכי המחשב. תוכלו לשלב פעילויות בשטח, פיקניק מפנק או סדנה מלהיבה ומגבשת. לא רק שהעובדים שלכם יהנו מההפוגה, זו גם דרך נהדרת ליצור חיבור אישי ואמיתי בין חברי וחברות הצוותים, וגם בין צוותים.

3 – זמן עבודה מהבית

בשיא הסגרים והמגבלות של הקורונה רבים עבדו מהבית, וגילו שהם נהנים מכל רגע וגם יעילים הרבה יותר. אם חזרתם מאז לשגרה מלאה במשרד, שקלו לאפשר לצוות לעבוד בכל זאת מהבית מדי פעם. הסבירו שאתם מבינים עד כמה חשוב להם להיות יותר בבית, עם המשפחה, ואולי גם למצוא לעצמם זמן פנוי לפעילות מהנה. תהיו בטוחים שהם יעריכו את המחווה.

4 – מתנה אישית

לוח השנה שלנו מספק שפע של הזדמנויות להעניק שי קטן לעובדים, אבל ביננו? לא באמת חייבים סיבה מיוחדת. תוכלו להעניק שי כדי להודות על העבודה הרבה וההשקעה של הצוות שלכם, ואתם לא זקוקים לשם כך לתקציב ענק. ערכת קפה עם לוגו היא מתנה נהדרת לחובבי הטיולים, בוודאי לקראת הקיץ, בקבוקים עם לוגו או שם העובד יתקבלו בברכה, ויש שלל מתנות ממותגות לעובדים שיתאימו לשולחן העבודה או לבית, מספל מעוצב ועד עמדות טעינה לטלפון הנייד.

5 – מי לא אוהב פרסים?

הדרך האחרונה מתאימה בעיקר לצוותים וארגונים שבהם התחרותיות בריאה ומקדמת. במקום להתבסס רק על תוכניות תמריצים הכוללת בונוס או מענק על עמידה ביעד שנתי, חשבו על תוכניות נוספות שיאפשרו לכם להכיר בעבודה הטובה של העובדים באופן קבוע. תוכלו להציע פרסים כספיים, ימי חופש, תווי קנייה או כל מתנה אחרת שמתאימה לתרבות הארגונית שלכם. לא רק שהעובדים יהנו מהתחרות, סביר להניח שגם המוטיבציה שלהם תהיה בשמים.

עובד שמח הוא עובד טוב!

מעל לכל, זכרו שהעובדים שלכם פשוט רוצים לדעת שאתם רואים אותם. הם רוצים להרגיש מוערכים, ובעיקר לדעת שהם לא רק ברגים במערכת משומנת, אלא אנשים בעלי משמעות. תנו להם את תשומת הלב הזו, ותהיו בטוחים שהם יעניקו לכם אותה בחזרה.

אם אתם צריכים בלונים לעסקים, צרו קשר ותקבלו מחירים מצוינים!

Share this post with your friends

בלו בלון

חברתנו מתעסקת בעיצוב וסידור בלונים לאירועים ברמה הגבוהה ביותר, לקוחותינו מספרים שהם נהנים בעיקר מאיכות שירות ועיצוב מדהים.

More info
יום הולדת

רעיונות ליום הולדת 30

רעיונות וטיפים לקישוטים ליום הולדת 30 יום הולדת 30 הוא ציון דרך משמעותי וחגיגי בחייו של כל אדם. אם אתם מעוניינים לערוך אירוע יום הולדת

קרא עוד »
סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים

יש לנו הטבה במיוחד עבור האירוע שלך!

התקשרו בלחיצה עכשיו

מעבר לצ׳אט
💬 צריכים הצעה?
שלום 👋
אפשר לעזור?