Blue Balloon

איזה אטרקציות מומלצות לשדרוג האירוע

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים
Two little girls plays air gun in game center
תוכן עניינים

סוד ההצלחה של אירוע הוא סוד גלוי והוא מתמצה בשלוש מלים ידועות: סוף מעשה במחשבה תחילה. מחשבה על האירוע, תכנונו מבעוד מועד, התאמתו לסוג המשתתפים, גילם, המכנה המשותף ביניהם, מיקום האירוע, התקציב המוקצה לו ועוד שיקולים שצריכים להילקח בחשבון הם תנאי כמעט הכרחי להצלחה ובה בעת- ערובה לה.

אטרקציות לאירועים רבות מוצעות כיום ולכן מתוך המבחר אפשר לבחור מה הכי מתאים לכם.

אירועים לילדים, לדוגמה:

קטיף פרי עם כל המשפחה והילדים החוגגים אירוע, , חדרי בריחה שהשהייה בהם משולבת עם כתב חידה, סדנאות אפייה ובישול לילדים, מתנפחים,  מחפשים את המטמון ובסופו מחלקים גם "פרסי ניחומים" לכל המשתתפים, משחקים בתוך מתחם לייזר עם אפקטים מרהיבים, טיול אופניים, הופעת ליצן/קוסם/סטנדאפיסט ועוד.

חשוב לשלב אטרקציה שתהווה חלק בלתי נפרד מהאירוע. אבל חשוב להתאים את האטרקציה כל שהיא תיתן מענה לנדרש ולמצופה ממנה.

לדוגמה- כאשר חברה עושה יום גיבוש לעובדיה, הופעת סטנדאפיסט יכולה להיות חלק- משעשע, קומי- מהאירוע אבל היא ודאי לא תהיה העיקר שלו.

לעומת זאת, כאשר קבוצת ילדים מתכנסת לחגוג יום הולדת למי ממנה- הופעת קוסם עשויה בהחלט להיות במוקד האירוע, ה-אטרקציה. 

התשובה לשאלה תלויה במשתנים רבים   

ככלל, יש אין-ספור סוגי אטרקציות, לרבות כאלה שעלותן נמוכה ביחס לתועלתן.

לדוגמה, כאשר שוכרים את שירותיה ומוצריה של חברה המספקת מתנפחים לילדים, ניתן להפוך אותם לאטרקציה של יום שלם בקייטנה של ילדים, ובחלוקת המחיר לפי כמות המשתתפים יתברר כי העלות כמעט זניחה..

אטרקציות לילדים מאפשרות- שלא לומר מחייבות- מעורבות שלהם .כשהילדים חשים שהם שותפים לחוויה, העצמה שבה הם חווים אותה גדלה. 

שפע אטרקציות בטבע

חיק הטבע הוא זירה שבה ניתן ליצור ולבצע פעילויות רבות, במיוחד לנצל את המרחבים לטיול אופניים, ג'יפים, רכיבה על סוסים, ג'ימבורי בחיק הטבע, משחק פיינטבול ועוד.

אחת האטרקציות המהנות היא לינה בטבע, שניתן לשלב בה הכנת אוהל ו… אוכל. יש משהו מרענן מאוד בעצם השהייה בחיק הטבע, תחת כיפת השמים. 

כאשר מדובר באירועים גדולים, מכוננים, חגיגיים במיוחד- כגון בר/בת מצווה, חתונה ועוד, חשוב לבחור את האטרקציה בקפידה. זה מכבר הפכה הפקת מגנטים באירוע וחלוקתם עוד בעיצומו לאטרקציה כמעט צפויה, אבל הופעת אמן ידוע שמפתיע את כולם, ודאי משדרגת את האירוע.

תכנון אירוע כמו תכנון ארוחה חגיגית

יש אטרקציות לאירועים שהן מנה ראשונה, יש אטרקציות שהן המנה העיקרית ויש- שהן הדובדבן… כמו שמתכננים ארוחה חגיגית מבעוד מועד, גם כאשר מתכננים אירוע חשוב לבחור את האטרקציה באופן מושכל, בהינתן הגורמים השונים שחשוב לקחת אותם בחשבון. בשורה התחתונה – כמו בכל דבר גם כאשר בוחרים אטרקציות לאירועים חשוב לבחור באטרקציה שתעשיר ותעצים את האירוע ותיזכר עוד זמן מה גם לאחר סיומו.  

Share this post with your friends

בלו בלון

חברתנו מתעסקת בעיצוב וסידור בלונים לאירועים ברמה הגבוהה ביותר, לקוחותינו מספרים שהם נהנים בעיקר מאיכות שירות ועיצוב מדהים.

More info
יום הולדת

רעיונות ליום הולדת 30

רעיונות וטיפים לקישוטים ליום הולדת 30 יום הולדת 30 הוא ציון דרך משמעותי וחגיגי בחייו של כל אדם. אם אתם מעוניינים לערוך אירוע יום הולדת

קרא עוד »
סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים

יש לנו הטבה במיוחד עבור האירוע שלך!

התקשרו בלחיצה עכשיו

מעבר לצ׳אט
💬 צריכים הצעה?
שלום 👋
אפשר לעזור?