בלונים ליום הולדת בפתח תקווה

יום הולדת 70
יום הולדת 70

אנו בחברת בלו בלון חברה בעלת ניסיון רב בעיצוב וסידור בלונים לאירועים מיוחדים, בין הלקוחות תוכלו למצוא בעלי חנויות, אולמות אירועים, זוגות הרוצים להפתיע, סידורי בלונים לאירועים קטנים כגדולים כמו חתונה, ברית בר מצווה או בת מצווה

רצינו להכיר לכם תושבי פתח תקווה את גולת הכותרת של השירותים שלנו, אז אם אתם חוגגים יום הולדת בקרוב, ומחפשים להוסיף נופך מיוחד לאירוע שלכם, כדאי לכם לשמוע על השירות שלנו בלונים ליום הולדת בפתח תקווה, וגם חדר בלונים ליום הולדת בפתח תקווה, אז כדאי לכם לקרוא על השירות שלנו ולזכות באירוע שאין לאף אחד.

קצת עלינו 

אנו בחברת בלו בלון שמים אתכם במרכז ונעשה הכל על מנת שתהיה מרוצים מהשירות שלנו, וכך אנו נותנים מגוון שירותים של עיצוב וסידור בלונים באופן מקצועי במיוחד.

 היתרון שלנו הוא ההתאמה האישית לאירוע שלכם.

יש לנו ניסיון רב בעיצוב אירועים בבלונים כל אירוע עוצב בדיוק לפי דרישת הלקוח, ובעניין של עיצוב בבלונים כמו שאומרים השמיים הם הגבול.

איזה שירותים אנו יכולים לקבל מאיתנו? 

עיצוב חדר בבלונים 

השירות מתאים ל:

  • אנשים פרטיים שחוגגים יום הולדת 
  • חברים או הורים של מי שחוגג יום הולדת 
  • זוגות שמעוניינים להפתיע עם חדר מלא בבלונים 

מה כולל השירות?

אנו נותנים שירות חדר בלונים ליום הולדת בפתח תקווה, אז אם אתם מחפשים להפתיע את היקרים לכם ליום הולדתם בהשקעה נמוכה יחסית, עיצוב חדר בלונים הוא ההפתעה המושלמת עבורכם. 

במסגרת השירות אנו נותנים לכם כמות גדולה מאד של בלונים, היכולה למלא חדר שלם.

כל חדר שתרצו ניתן בסלון או בחדר השינה, וכן אתם יכולים להתאים את עיצוב הבלונים לחדר, וכן אתם בוחרים את הצבעים ומתאימים אותם לפי האירוע עצמו אתם יכולים לקבל בלונים בצבעים שונים, בצורות שונות ומיוחדות, כמו לב או צורות המתאימות לילדים, בלונים עם מספרים ועוד. אם העיצוב הוא לזוג בחדר השינה תוכלו להוסיף למיטה בלונים קטנים באותם צבעים של העיצוב להוספת נופך מעניין.

למי שירות זה מיועד?

מה אנחנו נותנים במסגרת השירות? 

  • עיצוב זר בלונים

במסגרת השירות אנו מעצבים לכם זר בלונים, שכן מדובר בבלוני איכות עם הליום בצורות שונות ובצבעים שונים, וגם ניתן לעצב זר בלונים בהתאמה אישית עם הקדשה אישית מעוצבים לזר צבעוני ומשמח.

  • שער כניסה בבלונים 

אז אם אתם חוגגים אירוע בלונים ליום הולדת בפתח תקווה, ותרצו להוסיף נופך מיוחד לאירוע שלכם, נעצב עבורכם שער כניסה יפה ומותאם לסגנון האירוע.

האורחים ישמח ויכנסו ישר לאווירת האירוע, אז באו והצטרפו אל הלקוחות המרוצים שלנו.

רוצים שגם האירוע שלכם יראה כך?

לחצו על הכפתור למטה ותוכלו לקבל הצעת מחיר עבור סידור בלונים לאירוע שלכם

עוד בנושא

סידור בלונים

Let's have a chat

מלאו את הפרטים

פרטים אישיים